LaisvalaikisŽiniasklaida

„100 atkurtai Lietuvai“ – Vasario 16 dieną 18.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV

Ką kiekvienam iš mūsų reiškia Vasario 16-oji? Ar nepriklausomybė pažėrė tik dovanas? Kodėl iš šimtmetį mininčios Lietuvos praėjusiais metais išvažiavo Marijampolės dydžio miestas?

„Švenčiam Vasario 16-ąją – Lietuvos šimtmetį, o ar iš tiesų suprantame, ką mes švenčiam?“, – specialioje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje klaus laidos vedėja Daiva Žeimytė.

Štai profesorius Alfredas Bumblauskas teigia, kad šiandien nemokame net idėjų Lietuvai suformuluoti. O jei ir sugalvojame, mūsų idėjose trūksta konkretumo.

„Sumąstome jas tokias abstrakčias, kaip Vyriausybė programa“, – sako istorikas.

Apie Lietuvą prieš šimtą metų ir dabar, apie laisvės sampratą ir jos pamokas, specialioje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje D.Žeimytė kalbėsis su Prezidentu Valdu Adamkumi, signatare Nijole Oželyte, istoriku A.Bumblausku.

100 atkurtai Lietuvai – penktadienį, vasario 16 d., 18.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.