1000-ojo „Teleloto“ Aukso puodo laimėtoja: „Bilietas vos neatsidūrė šiukšlių dėžėje!“

Praėjus dviems savaitėms po 1000-ojo „Teleloto“ lošimo, atsirado antroji Aukso puodo laimėtoja – ūkininkaujanti pensininkė iš Anykščių rajono. Pirmadienį ji kartu su sūnumi atvyko į centrinę loterijos būstinę atsiimti 125 tūkst. eurų (daugiau nei 431 tūkst. litų).

Solidžios sumos laimėtoja apie sėkmę sužinojo tik šeštadienį. Lemtingam žaidimui ji turėjo net tris bilietus, tačiau apie juos buvo visiškai užmiršusi.

„Dažniausiai pati braukau langelius žiūrėdama žaidimą, o tąsyk nespėjau laidos įsijungti laiku ir nusprendžiau, kad nebeverta tikrinti. Nutinka ir taip, kad išmetu net nepatikrintus bilietus“, – linksmai kalbėjo pensininkė. Jai antrino ir kartu atvykęs sūnus: „Kas žino, gal mama taip ne vieną laimėjimą yra išmetusi. Nuo šiol visada jai priminsiu ar net pats patikrinsiu“, – šypsodamasis kalbėjo jis.

Jaunas vyras džiaugėsi, kad šį, milžiniškų pinigų vertą laimingą bilietą, mama vis dėlto prisiminė ir šeštadienį patikrino atsitiktinai užėjusi į parduotuvę. „Pardavėja pasakė, kad laimėjau didelį prizą ir patarė paskubėti išsiaiškinti, ar dar nevėlu jį atsiimti“, – prisiminė laimėtoja. Dar tą pačią dieną sūnus paskambino į loteriją – tik tada šeima tikrai patikėjo savo sėkme.

Laimėtoja su vyru visą gyvenimą ūkininkavo, tuo užsiima ir su ja atvykęs sūnus – jauniausias iš keturių jau suaugusių vaikų. Trys laimėtojos sūnūs gyvena gretimuose kaimuose, tik dukra – užsienyje. Pensininkė pasidžiaugė, kad duktė kaip tik grįžta atostogų į tėviškę, tad laimėjimą atšvęsti galės visa šeima drauge. Laimėtus pinigus motina dovanojo savo jaunėliui – jam esą labiausiai reikia atsistoti ant kojų. Jaunas ūkininkas planuoja renovuoti namą ir įsigyti traktorių. Garbaus amžiaus moteris šiek tiek pinigų skirs ir savo sveikatai.

Pensininkė „Teleloto“ bilietus perka nuo pat žaidimo pradžios. Paklausta, ar ir toliau žais, ji entuziastingai palinksėjo: „Esu azartiška. Draugė kartais šaipydavosi iš mano atkaklumo loterijoje, tad, jei eidavom į parduotuvę kartu, bilietus pirkdavau paslapčia“, – juokdamasi pasakojo laimėtoja. „Nereikia norėti per daug, bet aš visada tikėjau, kad laimėsiu. Būtinai žaisiu ir tikėsiu toliau“, – pridūrė ji.

nyksciai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: