Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-06-05

„108 km Moterų iššūkis“: Registruokis smagiausiam vasaros nuotykiui!

TV8 televizija ir „Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynių festivalio organizatoriai kviečia į trečius metus iš eilės organizuojamą „108 km Moterų iššūkį“ ir skelbia registraciją į renginį. Visos drąsios, mėgstančios pramogas ir iššūkius merginos bei moterys kviečiamos registruoti savo ekipažus į didžiausią ir smagiausią pramoginį-orientacinį ralį.

Liepos 15-18 dienomis vyksiančiame lenktynių festivalyje Lietuvos pajūryje net 88 moterų ekipažai galės išbandyti savo jėgas nuotaikingame pramoginiame-orientaciniame ralyje. Per gražiausias pajūrio vietas nusidriekusi lenktynių trasa žada daug įdomių užduočių, nuotykių ir azarto. Kasmet bemaž šimtas automobilių su išsipuošusiomis ir smagiai nusiteikusiomis moterimis sukuria nepakartojamą atmosferą: https://bit.ly/2MphYe3.

„TV8  televizija – moterims ir apie moteris. O moterys yra visokios – ir švelnios, mylinčios namų židinio kurstytojos ir aktyvios, sportiškos, pašėlusios, veiklios adrenalino mylėtojos. Neabejoju, kad po karantino sąlygoto buvimo namuose, dalyvės dar entuziastingiau ir energingiau ners į lenktynių nuotykį. Su didžiuliu malonumu kasmet stebiu šį renginį. Variklių gausmas, varžymosi atmosfera ir puiki nuotaika suplaka nepakartojamą vasarišką kokteilį, kuriuo kviečiu mėgautis ne tik gyvai, bet ir prie TV ekranų“, – kalbėjo TV3 žiniasklaidos grupės vadovė Laura Blaževičiūtė.

„108 km Moterų iššūkis“ renginio organizatoriai jau aktyviai ruošiasi ir žada moterims nepakartojamą pramogą ir daug įspūdžių.

„Šiemet žadame tikrai nustebinti ne tik pirmą kartą dalyvausiančias dalyves, bet ir ištikimiausias šio renginio gerbėjas. Ruošiame naują trasą, ji nusidrieks pro gražiausias pajūrio vietas –  Ventės ragą, Dreverną, o varžymosi atmosferą sujungsime su naujomis, netikėtomis, linksmomis užduotimis“, pasakojo renginio koordinatorė Jolanta Iselionienė.

TV3 laidos „TV pagalba“ žvaigždė Gerda Žemaitė „108 km Moterų iššūkyje“ dalyvavo jau du kartus. Ir abu kartus patyrė tik teigiamas emocijas. „Įspūdžiai patys geriausi! Puiki nuotaika, fainos užduotys ir smagus laikas su draugėmis! Tos, kurios dvejojate, ryžkitės ir patirkite labai smagų nuotykį! Tai puiki galimybė išbandyti savo jėgas linksmose ir nesudėtingose užduotyse. Tikrai nėra ko bijoti. Jūsų laukia nepamirštamos akimirkos, įspūdingo grožio maršrutas ir puikus laikas“, – entuziastingai kalbėjo Gerda. Ji sako, kad kalbins „TV pagalbos“ koleges ir šiemet sudalyvauti.

Užsiregistruoti į pramoginį-orientacinį ralį galima čia: www.tv3.lt/108km iki liepos 1 d. Tačiau, kaip sako J. Iselionienė, dviejų metų patirtis rodo, kad paraiškos šiam renginiui ištirpsta labai greitai. Registracija į „108 km Moterų iššūkį“ stabdoma, kai užsipildo visos vietos, taigi, reikėtų suskubti ir nelaukti paskutinės dienos.

Registruojantis į iššūkį yra būtina nusimatyti komandos sudėtį: jį turi sudaryti ne mažiau, kaip du asmenys – vairuotoja ir viena šturmanė, o mašinos galas gali sutalpinti ir visą palaikymo komandą. Ir, žinoma, svarbu nepamiršti nurodyti komandos pavadinimą, o renginio dieną pasipuošti taip, kad renginio fotografų blykstės kryptų į originaliausius ekipažus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: