2012 metų vasaros idėja atskriejo į 2020-uosius

Kai 2012 metų vasarą gimė šio projekto idėja, pačios slapčiausios viltys nebuvo nuskriejusios taip toli – net į 2020-uosius. Manėme, išbandykime, kaip veiks sumanymo mechanizmas, struktūra. Pusę metų bandėme, kol ryžomės visam 2013 metų sezonui ir paskelbėme projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūną NEVĖŽIS“ atvirą visiems moksleiviams. Nuo jauniausiojo iki vyriausiojo literato ir dailininko.

                      Ką tik pristatėme septintąjį metų almanachą. Prasideda naujasis sezonas.

                      Jį pradeda Andrėja Kairelytė, kurią pastebėjo „Vilties“ progimnazijos mokytoja Audronė Tichanavičienė. Jaunoji autorė kuria labai skaidrius nuotaikų vaizdelius, miniatiūras.

                      Nežabotos vaizduotės ir fantazijos kūrėją Nedą Vaičekonį iš „Minties“ gimnazijos jau pažįstame iš praėjusiųjų metų. Šiandien spausdiname jo novelę. Tikimės, nustebins nelauktu siužeto vingiu. Autorių pastebėjo mokytoja Emilija Gedraitienė.

                      Malonus netikėtumas – mokytojos Mildos Rastenienės pastebėta Ugnės Misevičiūtės iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos poezija. Atrodo, jai lemta bręsti.

                      Gabija Kopūstaitė ir Grėta Bilevičiūtė – jaunosios kūrėjos iš Panevėžio 5-osios gimnazijos. Vieną galėtume apibūdinti kaip lyriškos prozos atstovę, o kitą – pažinimo beieškančią sugretinimuose, pasaulio stebėjime šiek tiek filosofišką realistę. Mokytoja Beata Vėderienė pastebėjo jaunųjų kūrėjų savitumą. Ačiū jai.

                      Tikimės, kad skaitytojai turės malonumo, skaitydami pirmąjį šių metų sezono atlanką. Jį pažymime naujuoju projekto logotipu.

                      Taigi – kokie bus 2020 atradimai?

Siųskite kūrybą adresu: arnoldas.simenas@pavb.lt

Kopkite į savo tribūną!

Galima teirautis tel. 8 688 75727.

Nuotraukos – iš šeimos ir dalyvių albumų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: