2019 metai – ypatingi DOMINO teatro metai

2019-ieji metai DOMINO teatrui visuomet išliks ypatingi. Prieš 13 metų savo veiklą pradėjęs kaip pirmasis profesionalus komedijos teatras Lietuvoje, per savo veiklos laikotarpį pristatė daugiau kaip 50 naujų spektaklių bei kitų projektų, užsiaugino didelį mylinčios publikos būrį visoje Lietuvoje. 2019 m. spalio mėnesį DOMINO teatras atsinaujino ir pristatė naująjį emocijų kupiną teatro prekės ženklą bei identitetą.

„Metai buvo iš tiesų ypatingi. Kurį laiką jautę, kad išaugome tik komedijos žanrą – tai mums įrodė žiūrovų ir scenos profesionalų itin širdingai sutiktas miuziklas „Lituanica“ – nusprendėme žengti mums didelį ir svarbų žingsnį – tapome kokybiško laisvalaikio teatru ir rudenį pristatėme atnaujintą DOMINO teatro prekės ženklą, skleidžiantį geras emocijas. DOMINO teatro pažadas – būti kokybiško laisvalaikio teatru, savo repertuare turinčiu ne tik geriausias pasaulio komedijas, bet ir miuziklus, muzikinius projektus ir koncertus, o taip pat spektaklius vaikams bei visai šeimai. Labai džiaugiuosi visa fantastiška teatro komanda – aktoriais, režisieriais, scenografais, kostiumų dailininkais, garso, šviesos ir dekoracijų profesionalais, administratorėmis, aprengėjomis, grimerėmis, valytojomis, kasininkėmis, rūbininkėmis, visa teatro administracija – kiekvienas iš jų kuria DOMINO teatrą tokį, kokį šiandien mato ir jaučia žiūrovai. Ačiū jiems už tai. Tikiu, kad su komanda ir 2020 metais kartu kursime tokį teatrą, kokį myli žiūrovai“, – sako DOMINO teatro vadovė Diana Bukantaitė-Kutkevičienė.

1200 valandų juoko

2019 m. DOMINO teatras visoje Lietuvoje parodė 605 spektaklius ir kitus projektus, aplankė 35 miestus ir dovanojo daugiau kaip 1200 valandų juoko. Praėjusiais metais buvo pristatytos 3 komedijos žanro premjeros: spektaklis „Psichai“, interaktyvus šou „Alkoholio biblija“, visame pasaulyje garsi komedija „Tobuli melagiai“. Žiūrovų taip pat laukė ir vieno populiariausių spektaklių „Žirklės“ turas per Lietuvą bei kiti repertuaro spektakliai.

Praėjusiais metais DOMINO teatras savo repertuarą papildė ir muzikiniais renginiais. Pavasarį buvo pristatytas vienas didžiausių miuziklų Lietuvoje – miuziklas „Lituanica“, pasakojantis įkvepiančią Dariaus ir Girėno istoriją. Miuziklų mylėtojai taip pat turėjo galimybę pamatyti ir legendinio miuziklo „Paryžiaus katedra“ pasirodymus. O ištikimus grupės „The Beatles“ gerbėjus Jokūbas Bareikis ir Rafailas Karpis su gyvo garso grupe kvietė į koncertinį turą „The Beatles show“.

Mažųjų žiūrovų ir jų tėvelių laukė džiugi žinia – DOMINO teatro nuolatinis repertuaras pasipildė Virginijos Kuklytės režisuotu spektakliu „Kakė Makė ir atversta knyga“.

DOMINO teatro komanda

2019 m. DOMINO komedijos profesionalų komandą papildė žinomi šalies atlikėjai: Vaidas Baumila, Monika Pundziūtė-Monique, Vidas Bareikis, Justinas Jankevičius, Tomas Žaibus, Renata Kutinaitė, Valentinas Krulikovskis, Miglė Polikevičiūtė, Tomas Rinkūnas bei aktorius Ramūnas Cicėnas, kuris DOMINO teatre debiutavo kaip aktorius. Su aktoriais ir kitais teatro komandos nariais galite susipažinti „Facebook“ paskyroje, rubrikoje #komedijosprofesionalai.

DOMINO teatro komandos stiprybė – ne tik darbas , bet ir laisvalaikis kartu. Kolegos laiką kartu itin vertina ir leidžia labai įvairiai. Viena iš mėgstamiausių teatro bendruomenės švenčių – Teatro diena. Jau ne pirmus metus DOMINO teatras tęsia tradiciją šią šventę paminėti teatro scenoje – kartu su aktoriais, teatro darbuotojais, vaišėmis ir nesibaigiančiomis istorijomis apie gyvenimą teatre. Teatro scenoje aktoriai ne tik vaidina, bet ir skaičiuoja pasirodymus – 2019-aisis metais spektaklis „Primadonos“ minėjo savo 300-ąjį spektaklį teatro scenoje!

Kiekvieną vasarą DOMINO teatras savo žiūrovams rodo ne tik spektaklius, bet nustebina juos išskirtiniu įvaizdžiu. „Spalvota DOMINO teatro vasara“ – tai šūkis, apibūdinantis 2019 m. vasarą. Tradiciškai, vasaros pradžioje buvo organizuojamas vasaros atidarymo renginys, kurio metu visi iki vieno varžėsi protmūšio rungtyse, dalyvavo spalvotų kamuoliukų mūšyje bei susivieniję kūrė įspūdingą nuotrauką iš dangaus. Teatras taip pat buvo pakviestas dalyvauti ir Druskininkų kurorto atidarymo šventėje, kur kartu su kitomis organizacijomis žygiavo eisenoje.

Vasaros pabaigoje DOMINO teatro komandą, simboliškai mininčią vasaros uždarymą, galima buvo sutikti ir spalvotame „Color run“ bėgime. O pirmąjį rudens savaitgalį – didžiausiame diskusijų festivalyje „Būtent“, skirtame ugdyti ir skatinti kultūringų pokalbių kultūrą, mokėjimą įsiklausyti ir toleranciją skirtingiems požiūriams. Pasinaudodami puikia galimybe aktoriai Eimutis Kvoščiauskas, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Sakalas Uždavinys dalijosi savo mintimis tema „Lietuviškojo humoro ypatybės: kas uždraudė kultūrai juoktis?“, kuriai moderavo Gabrielė Martirosian. Video įrašą galite rasti čia: https://bit.ly/2GqoD4G

Geri darbai daromi tyliai

DOMINO teatras įsitikinęs, kad kiekvienas – tiek fizinis, tiek juridinis asmuo – yra atsakingas už tai, kad visuomenėje būtų gera, saugu ir prasminga gyventi, todėl nuolat prisideda prie socialinės gerovės kūrimo Lietuvoje taip, kaip tai geriausiai moka – dovanodamas šypsenas ir geras emocijas socialinę atskirtį jaučiančioms bendruomenėms. 2019 m. DOMINO teatras pakvietė virš 2000 socialinę atskirtį jaučiančių žiūrovų pamatyti geras emocijas skleidžiančius spektaklius visoje Lietuvoje.

Su DOMINO teatro aktoriais žiūrovai galėjo susitikti ne tik scenoje. Praėjusią vasarą mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė, Netvarkos nykštukas ir Monstrai dalyvavo „Paguoda“ organizuojamoje stovykloje „Stiprus esi Tu“, kurioje praleido dieną su vaikais, su jais žaidė ir bendravo. DOMINO teatras didžiuojasi savo aktoriais, kurie savarankiškai prisideda prie įvairių socialinių iniciatyvų, pvz. Emilija Latėnaite-Beliauskiene, kuri prisideda prie projekto „Raudonos nosys“, Eimučiu Kvoščiausku, kuris padeda integruotis pabėgėliams Lietuvoje, Sakalu Uždaviniu, padedančiu įgyvendinti vaikų svajones.  

Kokybiško laisvalaikio teatras DOMINO jau šių metų kovo 5 d. kvies savo žiūrovus į Kosto Smorigino režisuotos nuotykių komedijos „Testas“ pristatymą. Šio spektaklio vizualą – plakatą ir logotipą – kūrė Lietuvoje puikiai žinomas dailininkas ir fotomenininkas Algis Kriščiūnas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: