AINA.LT nuotr.

2023-iesiems planuojamas 20 mln. didesnis Panevėžio biudžetas

Paskutiniajame šiemet vykusiame Panevėžio miesto tarybos posėdyje savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna pristatė ateinančių metų savivaldybės biudžeto projektą, o politikams davė parėdymą, kad penkiolika dienų jie gali teikti pastabas ir pasiūlymus.

Anot T.Juknos, planuojama, jog ateinančiais metais Panevėžio miesto savivaldybė gaus šiek tiek daugiau kaip 150 milijonų eurų pajamų, tai yra bene 19,5 milijono eurų daugiau nei savo dispozicijoje turėjo šiemet. Anot jo, daugiausiai lėšų – 71 milijoną eurų planuojama gauti iš gyventojų pajamų mokesčio, o tai sudarytų 47 procentus viso biudžeto pajamų.

Kaip ir ankstesniais metais Panevėžio miesto savivaldybės biudžetas bus deficitinis, nes dar neišklausius ir neišnagrinėjus politikų pageidavimų, T.Juknos teigimu, numatoma  kiek daugiau kaip 156 milijonai eurų išlaidų ir jos pajamas viršys 5,6 milijono eurų.

Pristatydamas biudžeto projektą T.Jukna akcentavo, jog Seimo sprendimu kitų metų pabaigoje susidarę savivaldybių įsiskolinimai negalės viršyti metų pradžioje buvusių skolų.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: