Sabaliauskaitės nuotr.

2TV vedėja M. Silickaja-Šmatavičienė turi patarimą būsimoms mamoms: „Niekam nelinkiu praeiti to, ką patyriau aš“

Nenuostabu, kad gimus vaikeliui, o ypač pirmagimiui, gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. To neneigia ir 2TV laidų vedėja M. Silickaja-Šmatavičienė. Pasak jos, po sūnaus Jokūbo gimimo, kuris jau netrukus švęs savo pirmąjį gimtadienį, pasidarė sunku ne tik planuotis laiką, bet ir tvarkytis su motiniškais jausmais. „Viską derinti yra labai sunku. Kartais galva sprogsta nuo minties, kad kažkas, kas buvo kruopščiai suplanuota, staiga pasikeitė, tuomet turi viską skubiai perplanuoti. Ir sąžinę skauda, bet ne dėl to, kad išleki kelioms valandoms pasifilmuoti, o dėl to, kad tų tokių valandų vis daugėja. Motinystė yra tikras gėris, kai nereikia niekur skubėti ir gali mėgautis akimirka, gal dėl to taip sunku paleisti vasarą, nes turėjome to laiko daugiau. Jei visa tai nuskambėjo kaip pasiskundimas, tai taip nėra, nes kartais užsiimti savo mėgstama veikla yra labai sveika. Tuomet grįžti namo pasiilgęs to mažo žmogeliuko ir laiką leidi žymiai kokybiškiau“, – apie jau metus trunkantį etapą pasakojo M. Silickaja-Šmatavičienė.

Ne paslaptis, kad Marijos kolegė, 2TV vedėja, socialinių tinklų žvaigždė D. Belickaitė skaičiuoja paskutinius mėnesius, kuomet sūpuos savo pirmąją atžalą ant rankų. Anksčiau merginos filmavimų metu plepėdavo skirtingomis temomis, dabar viskas pradėjo suktis aplink mažuosius. „Kol filmuojame „Merginos prie vairo” tikrai pasikalbame. Dalia kartais kažko paklausia pati, aš nesu linkusi patarinėti, jei manęs neprašo. Bet vieną patarti galiu visoms būsimoms mamos – žindymo specialistės konsultacija yra būtina, jei mamos planuoja maitinti pačios. Niekam nelinkiu praeiti to, ką patyriau aš. Bet ir tai įveikiau. Mūsų su Dalia labai skirtingi charakteriai, tai manau ir vaikus skirtingai auginsime“, – pasakojo 2TV „Pagaminta Lietuvoje“ bei „Merginos prie vairo“ laidų vedėja Marija.

Šiandien prasideda naujas muzikaliausio kanalo 2TV sezonas. Marija atskleidžia, kad naujienos laukia ne tik laidose, kurias žiūrovai galėjo pamėgti per praeitus sezonus, bet jų atsiras ir sezono eigoje. „Šiais metais bus daug beprotiškai gerų automobilių mūsų laidoje su Dalia. Tiesiog vau, kokių įdomių ir neeilinių. O „Pagaminta Lietuvoje“ stengsiuosi pakalbinti kuo daugiau mūsų vietinių žvaigždžių apie jų klipus, kurie, ačiū, Dievui, grįžo į madą ir visi vėl pradėjo juos kurti. Iš naujienų laukia 2TV podcastas, kuriame mes keturiese: Dalia, Monika, Timūras ir aš kalbėsime įvairiausiomis temomis“, – apie naują sezoną pasakojo M. Silickaja-Šmatavičienė.

Naujas 2TV sezonas startuoja jau šiandien: „Pagaminta Lietuvoje“ – pirmadieniais, „Merginos prie vairo“ – antradieniais, 22 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: