TV3 nuotr.

3 metus po Lietuvą naršantis laidos „Sveiki atvykę“ vedėjas Ž. Barysas: „Mane ištiko šokas gerąja prasme“

Kelionės visais laikais viliojo žmones, tačiau vis dažniau keliaudami svetur pamirštame, kokių įdomybių ir dar nelankytų vietų mes turime ir Lietuvoje. Šie metai – jau tretieji, kuomet laidų vedėjas Žygimantas Barysas-Žygis kartu su TV3 laida „Sveiki atvykę“ keliauja po visų mūsų pamiltą šalį ir televizijos žiūrovams siūlo pamatyti gražiausius jos kampelius. Tad ką žiūrovai galės išvysti trečiajame projekto sezone?

„Pirmiausia noriu pasidžiaugti ištikimais mūsų laidos žiūrovais, kurie ne tik aktyviai bendrauja socialiniuose tinkluose, bet ir tuomet, kai sutinkame juos realybėje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tai bus ilgiausias mūsų projekto sezonas – iš viso bus parodyta net 13 laidų. Pradėjome nuo 5 epizodų 2020-aisiais, pernai transliavome 10 laidų, o šiemet bus rekordas“, – džiūgauja projekto veidas Ž. Barysas.

Žygis sako nesitikėjęs, kad Lietuvoje dar yra tiek neparodytų vietų. „Ir dar kokių įdomių. Mane ištiko šokas! Be abejo, gerąja prasme“, – šypteli keliautojas.

Pasak žurnalisto, šiais metais laidos kūrybinė grupė nusprendė žiūrovams parodyti kuo daugiau skirtingų opcijų, kaip galima pakeliauti po Lietuvą, pristatant dar nematytas pramogas. „Visko neišduosiu, tačiau galiu pasakyti, kad šiemet ir pėsčiomis teks daugiau pavaikščioti, ir skirtingais laivais plauksime, ir skirtingomis oro transporto priemonėmis skrisime, ir net po Lietuvą mus vedžios keturkojai draugai. Tad kviečiu nepraleisti nė vienos mūsų projekto laidos, kurią TV3 rodys šeštadienio rytais“, – intriguoja laidos vedėjas.

Projekto idėjos autorė ir prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė pažymi, kad šiame „Sveiki atvykę“ sezone bus parodytas itin platus pramogų spektras. „Radome net išskirtinių pramogų, kurios organizuojamos nakties metu. Taip pat laidoje supažindinsime su tokiomis atrakcijomis, kurios galimos įvairiomis klimatinėmis sąlygomis, o ir tinka skirtingoms žmonių amžiaus grupėms. Tad ką pamatyti, ras ir mažiausias, ir solidžiausias mūsų žiūrovas“, – pasakoja Rūta.

Laida „Sveiki atvykę“ – jau birželio 4-osios, šeštadienio, 11 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: