Grožis - Laisvalaikis - 2020-12-01

3 požymiai, rodantys, kad jūsų odai reikalingas kolagenas

Nuolat tik ir girdime, kad, jei norime džiaugtis sveika bei švytinčiai oda, išsaugoti jos jaunystę ir atrodyti ypač žaviai, tai turime skirti ypatingą dėmesį veido odai. Ir šio fakto  nuginčyti tikrai nepavyks, verčiau beliks tik papildyti, kad siekiant užtikrinti iš tiesų nepriekaištingą odos priežiūrą,  bus riekalingos ypač įvairios priemonės. Vienas iš pasirinkimų ir kolageno koncentratas. Tačiau, kaip suprasti, kad būtent ši priemonė yra viena iš tų, į kurią  verta investuoti? Kviečiame susipažinti su požymiais, rodančiais, kad tai galėtų būti iš tiesų patraukli bei tikslinga investicija. 

Esate vyresni nei 25 – erių metų amžiaus

Verta pabrėžti, kad kolagenas iš tiesų yra gaminamas ir mūsų organizme. Vis dėlto, lyginant su vidutiniu žmogaus amžiumi, jau labai anksti, maždaug apie 25 – uosius gyvenimo metus šios medžiagos gamyba žmogaus organizme sparčiai sulėtėja, tad  pagaminamų kiekių tiesiog nepakanka, norint užtikrinti nepriekaištingą odos būklę. Taigi, vyresnis nei 25 – erių metų amžiaus yra vienas iš  ženklų, rodančių, kad kolagenas turėtų būti pradėtas naudoti papildomai. 

Oda prarado skaistumą bei sveiką spindesį

Dažnai sakoma, kad nėra nieko gražiau nei sveika ir spindinti veido oda. Ir iš tiesų, tai yra vienas svarbiausių jūsų išvaizdos akcentų, tačiau kyla klausimas, kaip išlaikyti toią puikią odos būklę, kai vyksta natūralūs senėjimo procesai; kai susiduriama su miego trūkumo ar itin dideliu darbo krūviu, stresu? Tokiu atveju puikiu pasirinkimus tampa kolageno naudojimas. Ši medžiaga skatina odos generaciją bei sugrąžina jai sveiką, ypač patraukliai atrodantį spindesį.

Oda prarado stangrumą

Natūralūs senėjimo procesai, per mažas išgeriamo vandens kiekis, ar tiesiog poilsio trūkumas, gali būti tos priežastys, dėl  kurių jūsų veido oda prarado stangrumą. Ieškote sprendimų šiai situacijai? Žinoma, pirmiausia reikėtų apgalvoti, ar jūsų įpročiai yra tinkami (tikėtina, kad juos teks pakoreguoti), tačiau neabejotinai puikiu pasirinkimu taps ir kolageno naudojimas, kadangi jis aprūpins jūsų oda reikiamu drėgmės lygiu, o tai yra ypač svarbi sąlyga jos stangrumui užtikrinti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: