Maxima nuotr.

30 tūkst. eurų „Maxima“ prizas atiteko uteniškiui: sėkme patikėjo tik po iškilmingo įteikimo

Metams einant į pabaigą, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ nustebino dar vieną „Gimtadienių gimtadienio“ žaidimo dalyvį didžiuoju – 30 tūkst. eurų – prizu. Vienuoliktuoju piniginiu laimėjimu šį kartą džiaugiasi uteniškis.

„Švęsdami 30-ąjį jubiliejų, jau beveik visus metus kiekvieną mėnesį, savaitę bei dieną stebiname klientus įvairiomis dovanomis, o artėjant didžiosioms metų šventėms, tai daryti dar smagiau. Įteikdami didįjį mėnesio prizą ne kartą esame sulaukę atsako, jog prisidėjome prie svajonės išpildymo. Žmonių džiaugsmas visada įkvepia būti geresniais ir motyvuoja tobulėti“, – sako „Maximos“ Prekinio ženklo valdymo ir rinkodaros projektų skyriaus vadovas Kristupas Buzys.

Lapkričio mėnesio didysis prizas nukeliavo į Uteną – jį pirmadienio popietę atsiėmė Marius Sirvydis. Vyras prisipažino, kad šis laimėjimas jam nukrito tarsi iš giedro dangaus, mat nors ir yra linkęs apsipirkti šalia namų, Aušros g. esančioje „Maxima XX“ parduotuvėje, „Ačiū“ kortele pasinaudoti jis neretai pamiršta. Tą jam primena vaikai.

„Iš tiesų, šiame prekybos centre apsiperkame labai dažnai. Tą lemtingąją lapkričio 15 dieną kartu su sūnumi žvalgėmės, ką įsigyti kitos dienos pusryčiams. Būčiau pamiršęs pasinaudoti lojalumo kortele, tačiau apie tai, kaip ir dažniausiai, man priminė sūnus“, – šypsosi Marius.

Jis pasakoja, kad iki šiol sunku patikėti, jog laimėjo tokią didelę sumą pinigų. Net sulaukęs skambučio iš „Maxima“ atstovų, jis suabejojo savo sėkme ir pamanė, kad kažkas krečia pokštus – vyras niekam nepasakojo apie šį laimėjimą ir su šeima pasidalino džiaugsmu tik po prizo įteikimo ceremonijos, vykusios pirmadienio popietę. Jos metu klientai buvo vaišinami skanėstais, grojo šventinė muzika.

„Nors dar nelabai tikiu savo sėkme, jau žinau, kur panaudosiu laimėtą prizą. Savo rankomis statausi namą, tačiau dar liko paskutiniai potėpiai: grindų dangos patiesimas, virtuvės įrengimas bei kai kurių baldų įsigijimas. Manau, kad laimėjimas įvyko pačiu tinkamiausiu metu, nes galėsiu nedelsiant užbaigti statybos darbus ir pagaliau su šeima įsikelti į nuosavus namus“, – priduria jis.

K.Buzys primena, kad paskutinio metų mėnesio – gruodžio – didžiojo prizo laimėtojas dar nėra išrinktas ir ragina prekybos tinklo klientus pasinaudoti galimybe.

„Vertindami pirkėjų lojalumą ir pasitikėjimą mūsų prekybos tinklu, stengėmės atsidėkoti jiems visus metus, tačiau šis mėnuo – žaidimo finišas. Pasekti Mariaus pavyzdžiu gali kiekvienas ir naujus metus pradėti su solidžia pinigų suma, be to, dovanojame daugybe kitų prizų. Tereikia įsigyti prekių už ne mažiau nei 15 eurų bet kurioje prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėje ir pasinaudoti „Ačiū“ lojalumo kortele“, – sako K. Buzys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: