3D modeliavimas prieinamas visiems miesto moksleiviams

Panevėžio moksleiviai, nepraleiskite progos ne tik susipažinti su ateities technologija – 3D spausdinimu, bet ir išmokite patys susikurti trimačius objektus nemokamuose 3D modeliavimo užsiėmimuose!

Užsiėmimus Smėlynės bibliotekoje (Smėlynės g. 49) kiekvieną antradienį nuo 16 val. veda kompetentingas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentas Gvidas, todėl jokių pradinių žinių ar įgūdžių nereikės.

Viena – turėti kokią nors idėją savo galvoje, ją modeliuoti, virtualiai apipavidalinti… Tačiau visai kas kita ją materializuoti – turėti galimybę ją paliesti rankomis, pastatyti ant stalo… 3D spausdinimas leidžia tai įgyvendinti per labai trumpą laiką. Ši technologija atveria galimybę ne tik turėti, bet ir jausti savo idėjas. Užtenka turėti sumanymą, kompiuterine dizainui skirta programa sukurti trimatį objekto brėžinį ir leisti 3D spausdintuvui atlikti visą likusį darbą. O jau tada galima džiaugtis gautu rezultatu ir  praktiškai jį panaudoti!

Daugiau informacijos apie šią ir kitas bibliotekos vykdomo projekto „3D: Domėkis. Dalyvauk. Dalinkis“ veiklas galite rasti tinklalapyje www.panbiblioteka.lt, projekto Facebook‘o paskyroje http://www.facebook.com/projektas3D.

Registruotis į į 3D modeliavimo užsiėmimus kviečiame tel. (8-45) 460587.

 

Projekto viešinimo koordinatorė Indrė Lašinytė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: