4 aspektai, kurie apima geros kokybės vaizdo plokštės pasirinkimą

Vaizdo plokštė dažniausiai ypač atidžiai vertinama tokiu atveju, kai ieškoma skirta žaidimams. Juk norisi, kad raiška būtų kuo geriausios kokybės ir ši dalis, kuris dažnai vadinama kompiuterio širdimi, turėtų būti pasirenkama įvertinus kelis esminius niuansus.

Žinoma, kad nuolatos nedirbant su šia įranga tinkamos sistemos pasirinkimas gali atrodyti gana rimtas darbas. Štai todėl pateiksime kelis aspektus, kuriuos palyginus rasite įranga, kuri labiausiai atitinka Jūsų naršymo poreikius.

Jūsų dėmesiui – 4 aspektai vaizdo plokštės pasirinkimui.

1.      Plokštės tipas ir talpa

Tai bene patys svarbiausia aspektai, kurie turi būti įvertinami ieškant Jums labiausiai tinkamos vaizdo plokštės. Vienu atveju reikalinga ne tokia talpi ir ne tokia galinga, kai ieškoma savoms reikmėms, o profesionaliam naudojimui dažniausiai keliami kur kas griežtesni reikalavimai. 

Optimaliausiais variantais yra laikoma atmintis, kuri yra GDDR5X bei GDDR5. Vėlgi, aspektai gana painūs ir jų gana daug, tad reikia įvertinti smulkmenas ir dar geriau – sutarti su specialistais dėl tinkamiausio pasirinkimo.

2.      Virtualios realybės poreikis

Kadangi šiuo metu ieškoma vis inovatyvesnė įranga ir tuo pačiu jos dalys, kurios garantuoja efektyvumą, natūralu, kad tokiu atveju daugiau dėmesio yra skiriama ir virtualiai realybei. Šiuo metu yra sukurta labai daug įvairių sprendimų, kurie pritaikyti ne tik kompiuteriams, tačiau ir telefonams, tad reikalingas detalus specifikacijos vertinimas, kuris leistų palaikyti VR ready funkciją.

3.      Ultra HD

Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir kokybei, kad vaizdo plokštė leistų mėgautis pačia geriausia raiška. Ne tik kasdieniniam naršymui, tačiau taip pat ir profesionaliam naudojimui. Ultra HD raiška diegiama į vis daugiau įrangų, kadangi žmonės nori gyventi patogiai, tad renkasi sistemas, kurios tai garantuoja.

4.      „DirectX 12“ palaikymas

„DirectX 12“ palaikymas taip pat suteikia pasirinktai vaizdo plokštei kur kas daugiau funkcionalumo, tad jos. Tai yra programinė įranga, kuri padeda užtikrinti, kad bus pasiekiamos didesnės galimybės, įranga veiks našiau, galiausiai, bus galima džiaugtis didesne funkcijų gausa.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: