Laisvalaikis - Pramogos - 2021-09-03

5 būdai, kaip atšvęsti santuokos metines

Yra įvairiausių būdų, kaip galime kartu su savo partneriu paminėti svarbią santuokos metinių progą. Daugelis porų siekia, kad ši šventė praeitų itin romantiškai, leistų susijungti, patirti naujų išgyvenimų ar įkvėpti naujų vėjų į santykius. Tačiau kartais gali pritrūkti idėjų, kaip tą įgyvendinti, tad šiame straipsnyje pateikiame įdomių būdų, kaip galima atšvęsti santuokos metines taip, kad jos išliktų vienu iš gražiausių prisiminimų dar ilgą laiką.

Neplanuota kelionė

Jei norite, kad jūsų šventė būtų kupina spontaniškumo, nuotykių ir jaudulio, leiskitės kartu su savo partneriu į neplanuotą kelionę. Tai nebūtinai turi būti išvyka į kitą šalį ar kelias dienas trunkanti kelionė su nakvyne.

Naujų įspūdžių ilgam laikui pasisemti ir itin romantiškai praleisti laiką galite tiesiog išvykdami į užmiestį, artimiausią miestą ar nepažintą jūsų miesto vietovę. Svarbiausia – neturėkite jokio išankstinio plano ir leiskitės vedami intuicijos. Tai, ką nuveiksite kelionės metu, ne taip ir svarbu. Šiuo atveju svarbiausia – jūsų dviejų artimas ir intymus buvimas kartu.

Romantiška vakarienė

Romantiška vakarienė yra tikra klasika – ne veltui labiausiai pamėgtas santykių švenčių minėjimo būdas. Romantiškos vakarienės metu ne tik maloniname savo jusles, tačiau ir turime progą nuoširdžiai ir atvirai išsikalbėti, iš naujo atrasti vienas kitą. Dar daugiau, nusprendus, jog santuokos metines švęsite organizuodami romantišką vakarienę, atsiveria galybė pasirinkimų, kaip galima šią šventę praleisti ypatingiau.

Išvyka į viešbutį su SPA centru

Jei norite savo šventei suteikti prabangos, komforto ir atsipalaidavimo pojūtį, geriausias pasirinkimas – išvyka į SPA centrą. Nors puikiai pailsėti ir pasikrauti jėgų galima sudalyvaujant vienkartinėje masažo terapijoje ar praleidžiant dieną SPA centre, verta išbandyti savaitgalinę išvyką į viešbutį su SPA centru. Naudingų pasiūlymų galite rasti čia: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/gradiali

Išvykę pailsėti kelioms dienoms į viešbutį su SPA centru, kaip niekur kitur galėsite atsipalaiduoti ir pasinerti į kokybišką laiką tik dviese. Tokioje vietoje jūs lengvai atsiribosite nuo išorės dirgiklių ir susitelksite į savo savijautos gerinimą, poilsį bei tarpusavio bendravimą.

Iškyla gamtoje

Romantiška išvyka su kempingu į gamtą gali būti vienas smagiausių jūsų šventinių „pabėgimų“. Įsimeskite į krepšį patogių ir šiltų rūbų, skanaus maisto, kurį galėtumėte pasigaminti gamtoje, gėrimų ir kitų jūsų šventei reikalingų atributų. Šventinę atmosferą galite sukurti su LED lempučių girliandomis, paklodėmis, pagalvėlėmis, žvakėmis.

Kad iškyla gamtoje praeitų kuo sklandžiau, pasirūpinkite stovyklavimo reikmenimis, miegmaišiais, patalyne, malkomis, virtuvės reikmenimis, apsauga nuo saulės ir vabzdžių, namų vaistinėle.

Vakarėlis šeimai ir draugams

Vakarėlis santuokos metinių proga puikiai tinka poroms, kurios mėgsta leisti laiką su artimaisiais, draugais. Be to, švęsti meilę ir džiaugsmą būryje žmonių gali būti kaip niekur kitur smagu. Tam nereikia nei didelių finansinių išteklių ar organizacinių įgūdžių – net ir turint nedidelį biudžetą ir limituotą laiko kiekį, galima sugalvoti lengvai įgyvendinamų šventės idėjų.

Pirmiausia, sugalvokite, kokioje vietoje jūsų šventė gali vykti: galbūt jūsų namo ar draugų kieme, terasoje, miške ar prie ežero. Kūrybingai pažvelkite į erdvės dekoravimo, apšvietimo galimybes. Atrinkite medžiagų ar dekoracijų, kurios gali papuošti jūsų erdvę. Pasirūpinkite garso įranga muzikai.

Tam, kad šventės rengimas nepareikalautų didelių išlaidų, jums reikalingų atributų pasiskolinkite iš draugų ar pažįstamų. Susitarkite su draugais, kad jie padėtų prisidėdami prie vietos įrengimo arba vietoje dovanų į šventę atsineštų vaišių ar gėrimų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: