5 puikūs filmai, kuriuos būtina pamatyti šį rudenį

Ką veikti, kad žvarbūs rudens vakarai neprailgtų – dažniausiai iškylanti dilema, kuri pradeda kamuoti ne vieną iš mūsų vos tik pasirodžius pirmajam šaltukui. Laimei, kiekvieną rudens mėnesį į kino ekranus atkeliauja vis daugiau įdomių ir žiūrovų dėmesį prikaustančių juostų. Vieni skuba į kino teatrus, o kitiems žmonėms lietingą dieną kur kas smagiau pasižiūrėti  filmą namuose. Tad pristatome jums 5 dėmesio vertus filmus, kurie jau šį rudenį pasirodys  „Netflix“ platformoje.

„Gyvenimas po vakarėlio“ („Afterlife of the Party“)

Režisierius: Stephenas Herekas

Žanras: komedija

Žvarbius rudens vakarus šiandien būtų sunku įsivaizduoti be didžiulio pripažinimo sulaukusios filmų, serialų ir dokumentikos platformos – „Netflix“, kuri vien 2021 metais planuoja išleisti daugiau nei 70 naujų kino filmų. Tokiu metu, kai norisi ilgiau pabūti namuose, „Netflix“ visuomet galima rasti mėgstamą turinį. Itin patogu yra tai, kad dabar išmaniuosiuose televizoriuose, tokiuose, kaip „Samsung Neo QLED“ įvairias turinio platformas galima pasiekti vos vieno mygtuko paspaudimu. Mėgstantys linksmus ir nuotaikingus filmus nudžiugs sužinoję, kad nuo rugsėjo 2 dienos „Netflix“ platformoje jau gali pamatyti fantastinę komediją „Gyvenimas po vakarėlio“. Net ir populiarias merginas gali ištikti tragiška lemtis – Cassie miršta likus vos savaitei iki savojo gimtadienio. Visgi, gyvenimas mėgsta papokštauti, tad jos nuostabai, mergina gauna antrą progą ir gali ištaisyti savo klaidas. Po mirties ji sutinka angelų prižiūrėtoją, kuris paaiškina, kad Cassie yra mirusi daugiau nei metus ir turi svarbią užduotį – sąrašą žmonių, kuriems turi padėti.  Suspėjus padėti visiems, ji įrodys, kad yra verta įeiti į VIP kambarį danguje. Juostos filmavimas vyko 2020 metų pabaigoje –  2021 metų pradžioje Johanesburge, Pietų Afrikoje.

Filmo anonsą žiūrėkite ČIA.

 „Skamba kaip meilė“ (angl. Sound Like Love)

Režisierius: Juana Macías

Žanras: komedija, miuziklas

Pagal itin didelio populiarumo sulaukusį rašytojos Elisabet Benavent romaną sukurta velniškai juokinga ir iki ašarų jaudinanti muzikinė komedija, pasakojanti apie pačią nežmoniškiausią pasaulyje viršininkę ir apie kantrią, tačiau gyvenimu nusivylusią padėjėją. Pagrindinė juostos herojė yra 30-metė mergina, gyvenanti Madride. Ji jaučiasi atsidūrusi aklavietėje – kas rytą einą į nemylimą darbą ir leidžia laiką su vaikinais, su kuriais niekada nesugeba užmegzti emocinio ryšio. Visgi, kartu su dviem nepakartojamomis ir mylimomis draugėmis, mergina stengiasi visapusiškai išnaudoti gyvenimo suteikiamas galimybes ir ieško tikrosios laimės. Premjera „Netflix“ jau rugsėjo 29 dieną.

Filmo anonsą žiūrėkite ČIA.

Niekas neišgyvena (angl. No One Gets Out Alive)

Režisierius: Santiago Menghini

Žanras: siaubo, trileris

Nėra labiau įtraukiančio kino filmų žanro nei siaubo filmai. Vienas tokių pasirodys jau šį rudenį. „No One Gets Out Alive“ filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo romaną apie imigrantę merginą, kuri siekia amerikietiškos svajonės. Vos tik atsikėlus į pensioną, ji pastebi, kad namuose dedasi keisti dalykai, kurie pamažu virsta košmaru. Iškyla vienintelis klausimas – ar jai pavyks išsigelbėti? Vaidina Cristina Rodlo ir Marcas Menchaca. „Netflix“ premjera: rugsėjo 29 d

Filmo anonsą žiūrėkite ČIA.

 „Kuo sunkiau jie krenta“ (angl. „The Harder They Fall“)

Režisierius: Jeymes Samuel

Žanras: vesternas

Tai vesternas, kuriame vaidina garsūs ir visų pamėgti aktoriai. Filme pasakojama apie gaują, kuri vėl susivienija tam, kad nužudytų pagarsėjusį nusikaltėlį Rufusą Bucką. Ši neįtikėtina juosta turi ne mažiau įspūdingą aktorių rinktinę – Idris Elba, Regina King, Jonathan Majors, Delroy Lindo ir kt. „Netflix“ platformoje jau nuo lapkričio 3d.

Filmo anonsą žiūrėkite ČIA.

Raudonas pranešimas (angl. „Red Notice“)

Režisierius: Rawson Marshall Thurber

Žanras: veiksmo komedija

Dar viena kupina veiksmo ir įtraukiančių scenų amerikietiška veiksmo komedija, kurioje vaidina Dwayne’as Johnsonas, Ryanas Reynoldsas ir Gal Gadot. Istorija sukasi apie pagrindinį filmo herojų FTB agentą, kuris bet kokia kaina siekia sumedžioti labiausiai ieškomą meno vagį pasaulyje. „Netflix“ pasirodys: lapkričio 12 dieną.

Filmo anonsą žiūrėkite ČIA.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: