Laisvalaikis - Pramogos - 2021-06-08

5 SPA procedūrų dviems privalumai

SPA terapijos nauda mūsų fizinei ir psichikos sveikatai yra puikiai ištirta mokslininkų. Tačiau ar žinote, kuo SPA procedūros naudingos santykiams? Pasirodo, poilsis dviems SPA centre turi galybę privalumų. Tai puiki proga ne tik atitrūkti nuo įprastinės rutinos, tačiau ir suartėti bei sustiprinti tarpusavio santykius. Šiandien SPA centrai teikia įvairiausių SPA poilsio pasiūlymų, į kuriuos neretai įeina procedūros dviems. Dviese besimėgaujant kūno masažais, pirčių ir baseinų pramogomis, gydomosiomis procedūromis patiriame dar didesnį teigiamą poveikį tiek asmeniškai, tiek santykių aspektu. 

Stiprina tarpusavio ryšį

Mėgaujantis SPA procedūromis dviese dėl kūno ir proto atsipalaidavimo mūsų organizmai išskiria oksitociną – „meilės hormoną“ – kuris padeda „susijungti“ ir pajausti romantinius jausmus. Ar tai būtų poros masažas, ar kūno įvyniojimai, veido procedūros – jų metu tiesiogine prasme meilė sklando ore. Kada jūsų ir jūsų partnerio organizme išsiskiria oksitocinas – patiriate padidėjusį artumą, meilumą, laimę, ramybę ir norą būti vienas su kitu. Oksitocino poveikis pasireiškiantis SPA procedūrų metu yra vienas pagrindinių SPA poilsio dviems privalumų.

Numalšina stresą

SPA procedūrų metu mūsų organizmuose išsiskiria ne tik oksitocinas, tačiau ir serotoninas bei dopaminas. Šios medžiagos padidina motyvacijos, gerovės ir ramybės pojūtį bei efektyviai pagerina nuotaiką. SPA procedūrų metu sumažėja įtampa, nerimas bei stresas, o tai savaime sumažina ir įtampą, tvyrančią santykiuose, ir leidžia naujai pažvelgti į vienas kitą. Po SPA procedūrų dviems taps daug lengviau ne tik spręsti konfliktus, tačiau ir nuoširdžiai kalbėtis.

Leidžia kokybiškai praleisti laiką

Šiuolaikinėje visuomenėje esame apsupti įvairiausių darbinių reikalų, kasdienių rūpesčių ir gyvenimiškų įsipareigojimų, o tai neretai neigiamai paveikia romantinius santykius su partneriu. Itin daug porų, nepaisant to, jog kasdien leidžia laiką kartu, taip ir nepatiria kokybiško bendravimo ar buvimo kartu.

SPA procedūros yra puiki galimybė kokybiškai praleisti laiką kartu. Po SPA poilsio dviems ne tik jausitės atsipalaidavę ir pasikrovę energijos, tačiau ir puikiai praleidę laiką. Nauji potyriai ir įspūdžiai atgaivina santykius ir tampa puikiu prisiminimu dar ilgą laiką.

Pagerina sveikatos būklę

SPA procedūros stimuliuoja kraujotakos veiklą, todėl organizmo ląstelės lengviau prisisotina deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Taip pat SPA procedūrų metu stimuliuojama limfinė sistema, kuri padeda organizmui atsikratyti šlakų ir toksinų. Dėl neurotransmiterių – serotonino, dopamino, endorfinų ir kitų – išsiskyrimo gerėja nuotaika ir psichologinė savijauta.

Įvairūs masažai padeda sumažinti raumenų ir sąnarių skausmą ar sustingimą, slopina nemalonius raumenų spazmus ar kitus simptomus. Kūno ir veido procedūros valo, drėkina, maitina ir stangrina odą, sulėtina senėjimo procesus, skatina ląstelių regeneraciją. Net ir vienkartinis apsilankymas SPA centre ženkliai pagerina mūsų fizinę ir psichologinę savijautą. To pasekmė – ir pagerėję tarpusavio santykiai su partneriu.

Gali tapti puikia dovana

Nors tam, kad leistumės į SPA poilsį su partneriu, neturėtume laukti ypatingų progų (kaip jau minėta, įsisukusi rutina, nuovargis ar padažnėję konfliktai jau yra puiki priežastis leistis SPA atostogoms), kvietimas į SPA centrą gali tapti puikia ir viena romantiškiausių dovanų savo partneriui. Kvietimas į SPA yra kvietimas kokybiškam poilsiui, suartėjimui ir buvimui kartu. Padovanoję savo partneriui SPA centro pasiūlymą dviems parodysite, kad rūpinatės vienas kito gerove – tokia dovana garantuotai taps viena geriausių ir įsimintiniausių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: