AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

7 pasiūlymai: ką veikti šv. Valentino dieną Panevėžyje?

Valentino dieną vieni keikia kiti laukia nesulaukia, kol galės savo partnerius apipilti širdelėmis ir gėlėmis. Kai kurias ilgametes poras palaužia nuolatinis galvos sukimas: „O kaip šiemet pasveikinti originaliau?“. Štai keletas pasiūlymų šios šventės skeptikams ir mylėtojams, norintiems ko nors ypatingo arba tiesiog turiningai praleisti vakarą.

  1. Sugrįžtant į paauglystę – pasivaikščiojimas

O kas čia tokio originalaus? Ypatingas pasivaikščiojimas ar ne – priklauso tik nuo jūsų. Įsimetę į rankinę ar kuprinę termosą su arbata, o gal net su karštu vynu, galite nužingsniuoti gražiai apsnigtomis miesto gatvėmis, paupiais, aplankyti parkus ar judviem reikšmingas vietas. Pasivaikščiojimas gryname ore pakels nuotaiką, be to, kad nesušaltumėt, norėsis apsikabinti. O šiltas mylimojo glėbys visada kelia džiugesį širdyje.

  1. Ekranų fanams – kino teatras

Jei ilgas slampinėjimas po gatves ne jums, tuomet gal verta pagalvoti apie kiną? Kinas visada tinkamas pasimatymui, o geras filmas sužadins dar daugiau teigiamų emocijų. Vakarą jausitės praleidę turiningai, o ir pokalbis atitols nuo buities ir vaikų. Jeigu eiti į kino teatrą jums atrodo per daug nuobodu, surenkite kino seansą namuose. Kad tai nebūtų eilinis vakaras prie TV ekrano, papuoškite kambarį žvakėmis, paruoškite savo mėgiamų užkandžių, pasilepinkite šampanu, tik būtinai iš gražių taurių!

  1. Poetiškoms sieloms – teatras

Kai kuriems spektakliai daug arčiau širdies. Be to, visi žinome, kad vakaras teatre savaime sukuria ypatingą atmosferą, norisi pasipuošti, kas taip pat suteikia šventiškumo. Jūsų damai bus proga išsitraukti dailią suknelę ir pasipuošti aukštakulniais, o vyrui proga parodyti savo solidumą ir sukurti taip moteris traukiantį kostiumuoto vyro įvaizdį. Panevėžį džiugina net keli teatrai: „Juozo Miltinio dramos teatras“ bei „Menas“. Peržvelkite savo mieste vykstančių spektaklių repertuarus, akis tikrai ras ką nors vertingo!

  1. Einantiems saviugdos keliu

Jei jaučiate, kad šiandieną jums aktualiausia psichologinis augimas – kaip išlaikyti gerus santykius su partneriu, kaip atgaivinti ryšį, tuomet šv. Valentino dieną galite paieškoti saviugdos seminarų. Galbūt rasite susitikimų santykių puoselėjimo temomis. Specialistai prikaupę žinių papasakos, ką daryti, kad šeimoje klestėtų meilė, kad jaustumėtės laimingi. Juk gera įsimylėti savo gyvenimo partnerį vėl ir vėl, pereiti į aukštesnę santykių pakopą ugdant sąmoningumą. O kada, jei ne per šv. Valentino dieną ideali proga skirti tam laiko?

  1. Romantikos mėgėjams – koncertas restorane

Panevėžys stebina tikrai dideliu pasirinkimu. Laukia nuostabus renginys „Pasimatymas kitaip. Pokalbiai apie meilę“, kuris džiugins norinčius pasilepinti ypatinga šefo vakariene restorane „Dejavu“ apsuptiems saksafonisto Jono Sikorskio bei atlikėjos Gabijos Aleknavičiūtės muzikos skambesio. Prabanga dvelkiantis vakaras judviem, o galbūt su gera kompanija, paliks neišdildomus įspūdžius.

  1. Klasikos vertintojams – kavos namai ir vyninės

Ar po filmo, ar po spektaklio, o gal tiesiog pasivaikščiojus, visada gera nueiti atsigerti skanios kavos ar pagurkšnoti sodraus vyno. Praktiškai visuose miestuose rasite jaukių mažų kavinukių ir vyninių, kuriose galėsite pasimėgauti įvairių skonių kava arba, jei mėgstate rimtesnius reikalus, išlaikyto vyno taure su itališkais užkandžiais.

„Būna, dažnai pagalvojame ir atidedame. Būna, kad prasilenkiame ir vis nedrįstam pakviesti kavos, – šypteli kavos namų „Kavalierius“ savininkas Justinas Dalinda, – bet Valentino dieną neverta daugiau laukti, juk tai meilės ir šiltų susitikimų laikas.“

Visgi, labiausiai mėgstamos vietelės gali būti greitai išgraibstomos, tad pasidomėkite iš anksto, ar jūsų numatytoje vietelėje nereikia rezervuoti staliuko, kad netektų trypčioti lauke.

  1. Mėgstantiems privatumą – masažai arba SPA

Nemažai masažo salonų teikia paslaugas dviems. Masažai „JAM IR JAI“ yra puiki proga judviems atsipalaiduoti, nurimti. Pamiršus visus darbus vėliau daug labiau mėgausitės vienas kito draugija. Panevėžyje masažą dviems galite užsisakyti „Etno-SPA“, „Masažo magija“, tačiau gausu ir kitų salonų, kuriuose galite rasti sau tinkamą pasiūlymą. Norintys SPA pramogomis mėgautis visą vakarą, nebijokite vakarui iškeliauti toliau už savo miesto ribų. Pasirinkite vietą, kurioje galėtumėt lepintis ne tik aukšta kokybe, bet ir prabanga, o išalkus pasimėgauti gardžia vakariene.

Visgi reikėtų nepamiršti, kad šv. Valentino diena yra skirta judviems, jūsų suartėjimui, vienas kito priėmimui ir tik tada pramogoms. Tik būdami darnoje su partneriu, galėsite mėgautis meile. Tuomet bet koks vakaro pasirinkimas bus pats geriausias!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close