Kklietkabelis.lt nuotr.

„7bet-Lietkabelis“ pralaimėjo prieš Alytaus „Wolves“ klubą

„7bet-Lietkabelis“ stojo į trečias iš ketverių paeiliui namų rungtynių. Šį kartą panevėžiečiai vietinėse pirmenybėse 92:96 (19:20, 26:13, 20:30, 27:33) patyrė nesėkmę prieš Alytaus „Wolves“ klubą pirmosiose oficialiose komandų tarpusavio rungtynėse.

Rungtynes tritaškiu iš kampo pradėjo Paulius Murauskas, bet jam taikliai atsakė ir Ahmadas Caveris (3:3). Įpusėjus kėliniui svečiai iš Alytaus po Caverio baudos metimo padidino persvarą, bet Jamelo Morriso ir Gabrieliaus Maldūno taškai rezultatą išlygino (11:11). Pirmąjį kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai po Kristupo Žemaičio taiklių baudų metimų įgijo minimalų pranašumą (19:20).

Antrojo kėlinio pradžioje panevėžiečiams Gabo Maldūno dvitaškiu vėl pavyko atstatyti lygybę (23:23), o po kelių akimirkų taiklūs Granto Vasiliausko ir Manto Rubštavičiaus tritaškiai padidino „7bet-Lietkabelio“ persvarą (31:26). Jau po poros minučių Alytaus ekipos trenerio Rimo Kurtinaičio rotaciją apsunkino Eigirdo Žukausko ketvirta asmeninė pražanga, o puikią panevėžiečių atkarpą užbaigė Kristiano Kullamaes tritaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis (45:33).

Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo vilkai – Lukauskis pataikė dvitaškį, Adas Juškevičius įsmeigė du tolimus metimus be atsako (45:41), o po dar kelių atakų Caveris dvitaškiu išvedė į priekį svečius (50:51). Atkakli kova tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, Paulius Murauskas pasižymėjo tritaškiu, bet paskutinę ataką dvitaškiu užbaigė Hugo Invernizzi (65:63).

Ketvirtajame kėlinyje rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką, o dar kartą tritaškiu rezultatą įpusėjus ketvirčiui išlygino Adas Juškevičius (79:79). Prasidėjus paskutinėms trims minutėms komandas skyrė keturi taškai, dėjimu Murauskas deficitą sušvelnino, bet dėjimu atsakė ir Marcosas Delia (85:89).

Jau kitoje atakoje Lipkevičius tritaškiu sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo, o dvitaškių persvarą sugrąžino Kullamae (90:89). Po minutės pertraukėlės dvitaškį pataikė Žukaukas, kitoje aikštelės pusėje panevėžiečiai prarado kamuolį ir Caveris stojo mesti dviejų baudų metimų.

Abu juos amerikiečiui pavyko realizuoti, o po minutės pertraukėlės Panevėžio komandos atsakymas buvo nesėkmingas. Dar du baudų metimus sumetė Eigirdas Žukauskas (90:05), tačiau Gyorgy Golomanas išprovokavo pražangą ir realizavęs abi baudas rezultatą sušvelnino (92:95).

„7bet-Lietkabelis“: Gabrielius Maldūnas 20 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 9/10 dvit.), Kristianas Kullamae 19 (5/5 dvit.), Mantas Rubštavičius 12, Paulius Murauskas 10, Jamelas Morrisas 8.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 22 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 3/5 trit.), Adas Juškevičius 18 (5 atk. kam., 4/9 trit.), Mindaugas Lukauskis 11 (3/4 trit.), Marcosas Delia 10 (5 atk. kam.),.

Jau gruodžio 7 d. (trečiadienį) Panevėžyje Europos taurės turnyre svečiuosis Brešos „Germani“ klubas iš Italijos.