8700 eurų laimėjusi senjora iš Panevėžio pinigus skirs kelionėms

Buvusi ekonomistė, dabar jau pensininkė iš Panevėžio 1145-jame „Vikingų loto“ žaidime atspėjo penkis pagrindinius ir papildomą skaičių ir laimėjo 8713 Eur. Laimėtoja laidos nežiūrėjo, o apie sėkmę sužinojo ketvirtadienio vakarą, pasitikrinusi bilietą internetu. „Net vyrą pasikviečiau, kad ir jis įsitikintų“, – sakė ji. Lošimui žaidėja turėjo vieną vienintelį bilietą ir žaidė su kompiuterio parinktais skaičiais.

Nors visada perka tik po vieną ar du bilietus, moteris lieka ištikima „Vikingų loto“: „Esame pasidalinę: vyras žaidžia „Teleloto“, aš – „Vikingus“. Man šioje loterijoje nuo pat pradžių sekasi“, – linksmai kalbėjo ji. Senjora anksčiau yra laimėjusi po 60 ar 160 litų.

„Nors nesu azartiška, bet loterijoje man sekasi. Kažkada seniai esu automobilį „Žiguli“ laimėjusi. Kiti sako: nepirksi bilieto – sutaupysi. O aš sakau: nusipirksi bilietą – tai gal ir išloši“, – juokėsi panevėžietė.

Laimėjusi 8700 eurų senjora ilgai nesuko galvos, kur pinigus išleisti: „Keliausim su šeima į Turkiją, jau ne pirmus metus ten važiuojam atostogauti su vaikais ir anūkais. Galbūt dalį skirsiu ir sanatorijoms. Sulaukus mano amžiaus, reikia skirti dėmesio sau“, – žvaliai kalbėjo moteris.

Jei laimėtų solidesnę sumą, pavyzdžiui, „Vikingų loto“ aukso puodą, buvusi ekonomistė neišlaidautų. „Atiduočiau pinigus vaikams, jie gal kur investuotų, verslą pradėtų. Aš pati tokių svajonių jau nebeturiu“, – sakė ji.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: