Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-12-04

A.Bružas apie naują TV šou „Bravo“: „Mano tikslas yra pakviesti žmones į geros nuotaikos kelionę“

Jau šį sekmadienį TV3 eteryje startuoja naujas projektas improvizacijų šou „Bravo“. Tai bus tikras juoko, emocijų ir geros nuotaikos užtaisas, kurios mums visiems dabar itin reikia.

Improvizacijas kurs itin patyrę šio žanro meistrai: Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Inga Šepetkaitė. Jie vaidins, kurs istorijas, dainuos ir deklamuos čia pat studijoje, be jokio išankstinio pasiruošimo, scenarijaus ir režisieriaus. Netikėtumas, azartas, humoras ir spontaniškumas – garantuoti.

Vienas iš improvizacijų kūrėjų, aktorius Audrius Bružas sako, kad laida patiks tiems, kurie neužmiršo vaiko prigimties savyje, kurie mėgsta žaisti patys ir stebėti žaidžiančius kitus.

„Laida „Bravo“ bus paremta improvizacija, tai reiškia, jog kuriamos situacijos bus nenuspėjamos ir nežinomos. Laida – skirta mėgstantiems netikėtumus, taip pat, tiems, kurie jaučia vaiko, norinčio žaisti prigimtį, kuriems įdomu stebėti, kaip kiti žaidžia, o gal ir patiems įsitraukti, žaisti su šeimos nariais, bičiuliais prie televizoriaus ekranų. Niūrioje šiandieninėje kasdienybėje, pilko dangaus fone „Bravo“ laida bus geros nuotaikos, humoro, pozityvo meteoras, nušviesiantis žiūrovo buitį“, – apie naują laidą pasakojo A. Bružas.

Audrius  aktoriaus darbą lygina su piloto – laida lyg skrydis lėktuvu, kur svarbi kiekviena kelionės minutė – nuo pakilimo, iki sėkmingo nusileidimo. Jis žiūrovams žada nepamirštamą įspūdžių ir juoko kelionę kiekvienoje „Bravo“ laidoje.

„Aš esu profesionalas aktorius ir man buvimas, kūrimas scenoje, ar tai būtų teatro scena, ar  projekto „Bravo“ scena, yra didžiausias džiaugsmas ir malonumas. Galėčiau šią patirtį palygintu su piloto, kurio tikslas yra pakelti žmones skrydžiui ir saugiai juos nuskraidinti nuo taško į tašką, taip ir mano, aktoriaus tikslas yra pakviesti žmones į geros nuotaikos kelionę, pažadinti žiūrovą, suteikti jam malonų laiką. Kiekviena laida – pakilimas su kalneliais, kutenančiais pilvą geromis emocijomis, juoku. Nusileidimas saugus, paliekantis žiūrovą su malonia širdžiai emocija, šypsena veide“, – kalba aktorius.

Kad būtų įdomiau ne tik TV žiūrovams, bet ir laidos dalyviams – aktoriai tarpusavyje varžysis – kieno improvizacija bus geriau įvertinta. Mažiausiai palaikymo balsų sulaukusio aktoriaus lauks ypatinga užduotis. Tačiau iššūkiai negąsdina Audrius, sako, kad jam tai sukelia net didesnį azartą.

„Mano tikslas yra nugalėti, o improvizacijoje kiekviena pergalė yra ir tavo pergalė, nes pergalė – tai azartas, džiaugsmas, malonumas stebėti, gera energija, malonumas, juokas“, – ryžtingai kalba A. Bružas ir kviečia semtis geros nuotaikos su „Bravo“.

Aktorinio meistriškumo ir improvizacijų šou „Bravo“ premjera –gruodžio 6 d. 17.30 val. tik per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: