A.Kubilius: “Nebijokime pasitikėti naująja karta“

Šeštadienį Kaune vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje partijos pirmininkas Andrius Kubilius sveikindamas partijos bendražygius ir dėkodamas už pasibaigusių rinkimų rezultatus teigė, kad šiandien labai svarbu suvokti, kad Lietuva, o tuo pačiu ir mes, esame ant naujos darbotvarkės slenksčio, kad sekantis Seimas užbaigs II-jį XXI amžiaus dešimtmetį, kad šiandien Lietuvos visuomenė kvėpuoja kitokiu oru, nei kvėpavo 1990-aisiais.

„Todėl ir sakau labai paprastai – nebijokime įsileisti šviežio oro. Nebijokime įsileisti šviežio oro į partijos gyvenimą, į valstybės gyvenimą. Nebijokime atverti duris ir langus naujai kartai, naujai bangai, naujai energijai, naujam žygiui, naujoms idėjoms“, – kalbėjo A. Kubilius.

Jis pažymėjo, „jog tai nereiškia, kad turime nuklysti nuo kelio, kurį brėžėme nuo pat 1990-ųjų, kai sakėme, kad mūsų svarbiausias tikslas – sugrąžinti Lietuvą į ten, iš kur ji buvo išplėšta 50-ties metų Sovietų okupacijos, kai sakėme, kad turime greičiau sugrįžti į savo namus Europoje“.

„Ši kelionė vis dar tęsiasi, bet joje ateina naujas etapas, naujas 25-metis, kuriame naujoji nepriklausomos Lietuvos karta turi imtis atsakomybės ant savo pečių tęsti mūsų pradėtą žygį. Ir mes turime to nebijoti, taip kaip to nebijojome tada, kai Sąjūdžio metais pradėjome šį žygį“, – kalbėjo partijos pirmininkas.

A.Kubilius pabrėžė, kad „būtinas pastovus atsinaujinimas, kadangi stagnacija yra pavojinga mūsų valstybei ir bendruomenei“.

Jis kvietė nebijoti pasitikėti naująja karta, „kadangi to reikia Lietuvai, to reikia ir mums“.

Tarybos posėdyje buvo apžvelgti savivaldos rinkimų rezultatai, pasirengta TS-LKD suvažiavimui, aptarti kiti klausimai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: