A. Mamontovas: „Garbingi žmonės patys apie savo gerus darbus nepasakoja“

Patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti televizija TV3 kviečia jau rytoj, trečiadienį, kovo 11-ąją 19.30 val. tiesiogiai žiūrėti tradicija tapusius paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusiųjų apdovanojimus „Lietuvos garbė“. „Lietuvos garbė“ vyksta jubiliejinį, dešimtąjį, kartą ir yra skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

Nusipelnę šalies asmenybės paprastiems, savo gerais ir kilniais poelgiais suspindėjusiems žmonėms įteiks apdovanojimus „Metų jaunasis pasiekimas“, „Metų pareiga“, „Metų drąsos vaikas“, „Metų kaimynas“, „Metų gelbėtojas“, „Metų patriotas“. Bus ir speciali nominacija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.

Apdovanojimą „Metų drąsos vaikas“ už kilnų, bebaimį poelgį „Lietuvos garbės“ mažajam herojui įteiks muzikantas, visuomenės veikėjas Andrius Mamontovas.

Paklaustas, kodėl verta viešinti gerus darbus, A. Mamontovas sako: „Todėl, kad garbingi ir drąsūs žmonės patys apie savo gerus darbus nepasakoja. Apie juos turi papasakoti kiti.“

Žinomo vyro nuomone, žmogų garbingą daro gebėjimas galvoti ne tik apie save. Tą savo kilniais poelgiais atskleis visi „Lietuvos garbės“ nominantai.

Iškilmingoje ceremonijoje Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su TV3 žiūrovais tiesioginiame eteryje sveikinsis „Lietuvos garbės“ vedėja Audrė Kudabienė su savo talkininkais kolegomis – Renata Šakalyte-Jakovleva, Roku Petkevičiumi ir Marijumi Mikutavičiumi.

Projektas „Lietuvos garbė“ kasmet sulaukia milžiniško verslo ir visuomenės atstovų, politikų, nusipelniusių Lietuvai asmenų ir TV3 žiūrovų susidomėjimo. Tie žmonės, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimą, mūsų šalį ir net pasaulį, bus pagerbti jau dešimtąjį kartą. Lietuvos garbingiausius tradiciškai rinks „Lietuvos garbės 2015“ komisija – garsūs Lietuvai nusipelnę žmonės.

Per visus projekto gyvavimo metus iškilminguose apdovanojimuose už kilnius darbus jau pagerbti 87 žmonės iš Lietuvos ir pasaulio. „Lietuvos garbės“ projektas tradiciškai rengiamas su patikimu projekto partneriu – banku „Nordea“. Iškilminga projekto „Lietuvos garbė 2015“ apdovanojimų ceremonija, prasidedanti Himno giedojimu, kaip ir kasmet, kovo 11-ąją bus transliuojama tiesiogiai per TV3 televiziją.

Jubiliejinė projekto „Lietuvos garbė“
apdovanojimų ceremonija – kovo 11-ąją 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: