A. Nedzinskas grįžta į televiziją, kaip politikos apžvalgininkas

Lygiai prieš dešimt metų, 2005-aisiai, Lietuvą sudrebino TV3 televizijos eteryje pasirodęs muzikinis realybės šou „Dangus“, į Lietuvos muzikos ir pramogų verslo padangę išleidęs ne vieną iki šių dienų žinomą talentą. Vienas „Dangaus“ dalyvių – Antanas Nedzinskas iki šiol sulaukia didelio visuomenės dėmesio, tačiau rasti jį, pasislėpusį sodyboje prie miško, nėra paprasta.

Praėjus dešimtmečiui nuo savo debiuto televizijos eteryje, Antanas grįžta. Tiesa, šįkart ne keistuolio dainininko amplua, o kaip politikos apžvalgininkas.

TV3 naujajame rudens sezone pasirodysiančioje, jau dabar ypatingo susidomėjimo sulaukiančioje pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva“ žadama daug staigmenų. Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad šalia laidos vedėjo Arūno Valinsko stovės ypatingai žavi dama – aktorė Monika Vaičiulytė. Laidos kūrėjai atskleidžia ir kitą naujieną – Antanas taps politikos apžvalgininku, o laidos kūrėjai sako, kad tai – dar ne pabaiga…

Itin retai viešumoje sutinkamas A. Nedzinskas sako, kad mėgavosi atostogomis nuo aplinkinių dėmesio. Į kiekvieną trečiadienį rodomą laidą „Svogūnų Lietuva“ Antanas sugrįš rimtai nusiteikęs. Ketverius metus dirbęs Seime jis toli gražu jo nepamiršo. „Taip, aš būsiu politikos apžvalgininkas, – sako Antanas. – Puikiai pažįstu Seimo narius, žinau jų privalumus ir ydas. Atėjo laikas grįžti į viešumą, žmonės manęs reikalauja“.

Pastarąjį dešimtmetį, baigęs savo muzikinę karjerą ir pradėjęs eiti politikos keliu, Antanas dažnai dalyvaudavo įvairiose pokalbių laidose, kuriose vykdavo politinės diskusijos. Tačiau daugiau kalbų sulaukė jo pasirodymas per TV3 rodytoje šių metų „Auksinių svogūnų“ ceremonijoje, kur jis dainavo, vaidindamas politiko Viktoro Uspaskich virėją. Sąmojo A. Nedzinskui netrūksta – tuo galės įsitikinti ir laidos „Svogūnų Lietuva“ žiūrovai.

Kiekvieną savaitę svogūnai keliaus į labiausiai savo frazėmis ar poelgiais sublizgėjusių žinomų šalies žmonių rankas. Ne tik politikai, bet ir dainininkai, sportininkai, aktoriai, visuomenės veikėjai bus akylai stebimi laidos kūrėjų. Žiūrovai išvys svogūno teikimo ritualą, specialius siužetus, įdomias rubrikas bei smagius muzikinius pasirodymus. „Juokas iki ašarų ir pro ašaras!“ – toks laidos šūkis, kurio tikrumu netrukus įsitikins ir TV3 žiūrovai.

Premjera „Svogūnų Lietuva“ – naujajame TV3 rudens sezone!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: