A. Valinskas: apie gelbėtojo darbą, savo grožį, socialinius tinklus ir ašaras

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja Raminta Vyšniauskaitė studijoje sulaukia pačių įvairiausių svečių, tačiau nė vienam iš jų mergina nepateikė tokios intriguojančios užduoties kaip šoumenui, televizijos projektų vedėjui ir linksmiausios apdovanojimų ceremonijos „Auksiniai svogūnai 2015“ autoriui Arūnui Valinskui. Žinomam vyrui ji ne tik uždavė provokuojančių klausimų, bet ir įdavė į rankas peilį, pjaustymo lentelę ir… svogūnų. Viskas tam, kad A. Valinskas tiesioginiame eteryje išspaustų bent vieną tikrą ašarą.

Kalbėdamas su „Power Hit Radio“ laidų vedėja, A. Valinskas radiją ir televiziją lygino su sesėmis. Ramintai pastebėjus, kad „Radijuje, priešingai nei televizijoje, Arūnas gali būti negražus“, Arūnas išliko sąmojingas: „Na, aš negražus, bet esu ir radijuje, ir televizijoje. Būna, kad negražūs žmonės tinka ir ten, ir ten. Arba netinka niekur.“

Per 30 įvairiausių televizijos projektų sukūręs A. Valinskas prisiminė jaunystę, kai priklausė studentų gelbėtojų būriui ir vasarą dirbo gelbėtoju. „Manau, serialas „Gelbėtojai“ su Pamela Anderson išgarsėjo tik dėl manęs, – sakė juokdamasis Arūnas, atskleisdamas, kad tam pačiam būriui priklausė ir jo žmona Inga, Raimundas Bingelis, Arnas Klivečka. – Manau, jei būtume filmavę serialą, tai būtų ne blogesnis nei „Nacionaliniai lietuvių gelbėjimo ypatumai“.

Ramintos paklaustas, ar su žmona susipažino kaip tik ten, A. Valinskas nesurimtėjo: „Ne – ten buvo mūsų medaus vasara! Aš sutaupiau! O susituokėm metais anksčiau, 1987-aisiais.“

Dinamiškame televizijos versle besisukantis Arūnas pripažino toli gražu nesąs išmaniųjų technologijų vergas: „Nesinaudoju socialiniais tinklais. Man patinka turėti tikrą gyvenimą, o ne jo iliuziją galvoje. Bet yra žmogus, kuris rūpinasi mano profiliu, atsako į klausimus. Tai yra viena iš bendravimo formų, bet aš teikiu pirmenybę bendravimui, matant žmogaus akis.“

Linksmiausiai apdovanojimų ceremonijai „Auksiniai svogūnai 2015“ intensyviai besiruošiantis A. Valinskas jau spėjo pabuvoti abiejose renginio barikadų pusėse. Politikos ragavęs žinomas vyras sakė, kad apdovanojimus atsiimantys žmonės juos turėtų priimti su geru humoro jausmu, saviironija ir savikritika. „Lyginant su komentarais internete, visu tuo purvu, kuris egzistuoja, tai „Auksiniai svogūnai“ – tarsi krištolinė upė“, – tikino Arūnas, jau 16-ą kartą organizuojantis apdovanojimus, kuriuose politikai, visuomenės veikėjai įvertinami už labiausiai įsimenančius pasisakymus ar poelgius.

Šių metų ceremonijos tema – cirkas. „Politika ir cirkas – dažnai tampa sinonimais“, – mano Arūnas. Pasak jo, apdovanojimai bus išskirtiniai: „Kasmet mums reikėdavo ieškoti aktualijų, analizuojant visus metus, o šįkart, ypač po merų rinkimų, mes įvykių turim tiek, kad galėtume padaryti dvi ar tris apdovanojimų ceremonijas. Pavyzdžiui, dėl „Metų posakio“ arba „Metų citatos“ esame pasimetę – atrodo, kad artėjant balandžio 1-ajai politikai tiesiog konkuruoja. Ne tik politikai, bet ir jų žmonos!“

Prakalbus apie būsimus apdovanojimus, kuriuos TV3 tiesiogiai transliuos jau rytoj, trečiadienį, 19.30 val., Raminta pašnekovui radijo studijoje buvo paruošusi lentelę, peilį ir svogūnų. „Mano tikslas – pravirkdyti Valinską!“ – pareiškė ji. Tiesa, Arūnas neišsigąs iššūkio – pasirodo, medžioti mėgstantis vyras namie itin mėgsta gaminti žvėrienos troškinį, kuris neapsieina be česnakų ir svogūnų, kuriuos visada pjausto pats.

„Žinot, norint apsiverkti nereikia net pjaustyti ilgai – pakanka atsipjauti gabaliuką ir akis pasitrinti. Kažkada reikėjo tiesioginiame eteryje pravirkti – tai taip ir padarėme. Tik štai eteris baigėsi, o mes dar ilgai verkėme“, – prisimins A. Valinskas, lupdamas ir pjaustydamas svogūnus „Power Hit Radio“ studijoje ir kartu atsakinėdamas į netikėtus klausimus.

Ar A. Valinskas norėtų grįžti į politiką? Kodėl teisę Arūnui prireikė studijuoti 18 metų? Kaip jis savo vaikams paaiškino iš kur atsiranda vaikai? Už ką žinomam vyrui labiausiai gėda? Ar labai jį pravirkdė radijo studijoje lupami svogūnai? Atsakymai – laidos „Šok į kelnes“ rubrikos „9:11“ vaizdo įrašuose:

www.youtube.com/watch?v=KZGr6LcT8uY (1 dalis)
www.youtube.com/watch?v=BkJKwi-9Pwk (2 dalis)
www.youtube.com/watch?v=ZpZkfiAlHBA (3 dalis – svogūnų užduotis)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: