A. Valinskas – apie mažiau žinomą savo veiklą ir žmonos reakciją: „Tai tikrai nebuvo Ingos svajonė“

Jau šį sekmadienį žiūrovai išvys paskutinę šio sezono TV3 kulinarinę laidą „La maistas“. Gian Luca Demarco rytą pradės su šypsena, nes ir vėl ryšis išbandys tai, ko Lietuvoje niekaip negali prisijaukinti – žvejybą. O svarbiausia, kad tą jis darys su bene žinomiausiu televizijos veidu Arūnu Valinsku. Gian Lucos laukia ir vienas malonus siurprizas – pažintis su Arūno žmona Inga.

Nors Arūną esame įpratę matyti televizijoje, tai – ne vienintelė žinomo vyro veikla. Pasirodo, kad jis dar yra ir ūkininkas! Jau daugelį metų jis rūpinasi arčiausiai Vilniaus esančiais tvenkiniais, suburiančiais galybę žvejybos mylėtojų. Žvejams čia – tikras rojus, mat A. Valinsko tvenkiniuose galima rasti ir karpių, ir lydekų, ešerių, šamų ar net ungurių.

Arūnas pasakos, kad žvejybą mėgsta ir daugiau televizijos veidų. Jis pats ar Marijonas Mikutavičius – tik keli iš daugelio. O šio sekmadienio rytą žvejybos gudrybių jis pabandys išmokyti ir laidos vedėją.

Tiesa, kitaip nei žvejybai neabejingo A. Valinsko, jo žmonos, žinomos dainininkės Ingos Valinskienės, idėja pradėti tokį verslą niekuomet nežavėjo. Arūnas sakys, kad sunkiausias išbandymas jų šeimoje matyt ir buvo tai, kad jis nusprendė tapti ūkininku.

„Tai tikrai nebuvo Ingos svajonė. Ji vis klausdavo, kam to reikėjo? Tačiau dabar mes čia esame jau 20 metų, o aš oficialiai esu ūkininkas – man reikėjo išsilaikyti egzaminus, gauti specialų pažymėjimą“, – juoksis A. Valinskas.

O šiandien A. Valinskas čia lankosi ir tuomet, kai žvejoja, ir tuomet, kai tiesiog nori pabūti gamtoje. „Galiausiai čia būti apsiprato ir Inga. Be to, ji labai mėgsta žuvį, o pati skaniausia žuvis Ingai – jos pačios keptas karpis. Ne kažkaip ypatingai įdarytas, bet tiesiog keptas ant aliejaus. Skonis – kaip pas mamą“, – žmonai komplimentų negailės Arūnas.

Žvejyba A. Valinsko kraujyje įsitvirtino dar vaikystėje. Šiandien su juoku jis prisimena ir vieną įvykį iš gimtosios Šilutės. „Tai – praktiškai Lietuvos žvejų Meka. Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos atsimenu, buvo žiema, kai visi žvejojo, ir tėčiui užkibo lydeka. Jis puolė traukti, o visi aplinkui – jam padėti. Kadangi daug žmonių supuolė į vieną vietą, ledas įlūžo ir aš įkritau į vandenį. Bet vietoje to, kad vežtų mane namo džiovinti, tėvukas įsodino mane į mašiną, užkūrė variklį ir toliau žvejojo“, – pasakos A. Valinskas.

O štai pats kadaise Taityje A. Valinskas netgi yra pagavęs rają! Tiesa, tai neapsiėjo be iššūkių – kuo baigėsi ši istorija, žiūrovai sužinos laidoje.

Taip besikalbant, Gian Lucai ir Arūnui pagaliau užkibs ir laimikis. O vėliau, vienas kitam padėdami, jie karpį paruoš pagal ypatingą Gian Lucos receptą. Pasirodo, kad žuvį kuo puikiausiai galima suderinti ir su šonine!

O ar pats A. Valinskas mėgsta gaminti? „Man kartais patinka daryti tradicinius dalykus. Jei atvyksta svečių, aš gaminu baltą mišrainę. Atsisėdu prieš televizorių, pasidedu bulves ir morkas, ir žiūriu Ingos įskaitytus filmus apie gamtą. Tuomet jaučiuosi taip, tarsi medituočiau“, – pasakos jis.

Laidos pabaigoje tiek žiūrovų, tiek ir vedėjo lauks staigmena – Gian Luca pagaliau susipažins su A. Valinsko žmona Inga!

„Gian Luca man labai patinka, o po to, ką jis pagamino – ir dar labiau. Labai smagu šiandien būti viešnia, nieko negaminti ir tik ateiti prie tokio stalo, nes taip pateikto karpio dar niekuomet nesu nei mačiusi, nei ragavusi“, – sakys ji, o Valinskas pridės, kad ši skonių vaivorykštė – išankstinė Ingos gimtadienio dovana.

Daugiau A. Valinsko istorijų ir ypatingas Gian Lucos receptas, nustebinęs I. Valinskienę, jau šį sekmadienį.

„La maistas“ – sekmadieniais, 9.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: