AB „Panevėžio energija“ laukia jaunųjų specialistų

Balandžio 11 d. AB „Panevėžio energija“ tapo jungiančia grandimi tarp Panevėžio gimnazijų ir Kauno technologijos universiteto. AB „Panevėžio energija“, siekdama darbuotojų profesionalumo ir žvelgdama į ateitį – laukdama gabių, aktyvių darbuotojų, ėmėsi iniciatyvos pakviesti Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto Šilumos ir atomo energetikos katedros vedėją doc. Egidijų Puidą į susitikimą su miesto gimnazistais,  tikėtinai būsimais inžinieriais.

Į AB „Panevėžio energija“ karjeros dienų kvietimą atsiliepė J. Balčikonio, K. Paltaroko, 5- osios gimnazijų vyresniųjų klasių moksleiviai, siekiantys tolimesnių mokslo studijų, pasirenkant  inžinerinę specialybę. Bendrovėje organizuotas renginys sulaukė didelio susidomėjimo. Gausus gimnazistų būrys apsilankė bendrovėje, susitiko su Kauno technologijos universiteto Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto Šilumos ir atomo energetikos katedros doc. Egidijumi Puida, kuris pristatė šilumos energetikos ir technologijų bakalauro studijų programą.

Renginio svečias kvietė abiturientus pasirinkti šilumos energijos inžinerijos studijas ir  realizuoti savo idėjas bei talentą įgyvendinant visos valstybės mastu svarbius energetinius projektus. „ Kadangi šiuo metu ypač aktualūs šilumos gamybos ir vartojimo efektyvumo klausimai, todėl baigę šias studijas absolventai yra labai paklausūs darbo rinkoje, nes šios srities specialistai yra būtini visų pramonės šakų įmonėse, kur naudojami šiluminiai įrenginiai ir technologijos. Šios srities specialistai laukiami ne tik stambiose įmonėse, bet ir vidutiniame ar  smulkiajame versle“, – teigė Egidijus Puida.

Renginio metu gimnazistai susipažino su  AB „Panevėžio energija“ veikla, lankėsi Panevėžio elektrinėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: