AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-02

AB „Panevėžio energija“ šilumos kaina vis dar mažėja!

Per pusmetį bendrovės „Panevėžio energija“ vartotojams šilumos kaina sumažėjo bene keturiais procentais. Pasak bendrovės generalinio direktoriaus, vartotojai ir toliau galės džiaugtis mažėjančia kaina, nes lyginant su birželiu, liepą ji sumažės daugiau kaip pusantro procento.

Šilumos kaina bendrovės „Panevėžio energija“ vartotojams mažėja jau ne pirmas mėnuo. Liepą, lyginant su birželio mėnesio kaina, šiluma vartotojams kainuos 1,7% procento mažiau. Pasak bendrovės generalinio direktoriaus, tai lėmė ne vien tik pigesnis kuras.

Pasak Petro Diksos, šilumos kaina vartotojams perskaičiuojama kiekvieną mėnesį, tad Panevėžio regiono šilumos vartotojams ji pinga nuo pat naujųjų. O bendrovės darbuotojai ir toliau deda visas pastangas, kad šilumos kaina išliktų tokia pat ar dar labiau mažėtų.

Liepą perskaičiavus šilumos kainas, jos vėl gali keistis nuo rugpjūčio pirmosios. Pinga ne tik šiluma, bet ir karštas vanduo. Karštas vanduo Panevėžio m. ir Pažagienių gyv. daugiabučių namų gyventojams, jį ruošiantiems bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose, kainuos 5,08 Eur už kubinį metrą. Esant atvirai šilumos tiekimo sistemai – 5,81 Eur. Kainos – su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: