AB „Panevėžio keliai“ tęsia projektų vykdymą, dirba įprastos sudėties komanda

AB „Panevėžio keliai“ tęsia projektų vykdymą, dirba įprastos sudėties komanda

1749
0
DALINTIS

Trečiadienį, 2017 m. balandžio 19 d., AB „Panevėžio keliai“ administracinėse patalpose Panevėžyje visą dieną dirbo Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai. Vykdydami ikiteisminį tyrimą, pareigūnai atliko procesinius veiksmus: vykdė kratas, susipažino su juos dominančia įmonės dokumentacija, apklausė darbuotojus.

„Esame kompanija, aktyviai dalyvaujanti valstybiniuose viešųjų pirkimų konkursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Todėl neatsitiktinai visų kontroliuojančių institucijų dėmesys mūsų bendrovei yra padidintas. Tie procesai nėra malonūs, bet mes suprantame, kad jie yra būtini siekiant užtikrinti reikalingą skaidrumą“, – sakė AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas. – Šio konkretaus ikiteisminio tyrimo procesinius veiksmus komentuoti dar anksti. Bendrovėje pradėjome vidinį tyrimą, atliksime savo vertinimą ir informuosime.

Pareigūnai atliko savo tyrimą taip, kad jų veiksmai darbo procesą sutrikdė nežymiai. Pradėtus projektus ir toliau vykdome, bendrovė dirba ritmingai. Gamyboje jokie projektai nebus stabdomi, tęsiame visus suplanuotus darbus su įprastos sudėties komanda – savo darbuotojais mes pasitikime“.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.