Ačiū už jūsų nuomonę ir aktyvumą

Esu LR Seimo narys, išrinktas vienmandatėje Nevėžio apygardoje. Todėl dirbdamas Seime jaučiu didelę atsakomybę savo rinkėjams, jų lūkesčiams bei siekiams. Balsuodamas už vieną, ar kitą mums visiems svarbų įstatymą vadovaujuosi ne tik savo patirtimi, protu bei emocijomis. Turiu kuo geriau atspindėti ir mane išrinkusių Lietuvos piliečių valią.

Viena iš formų sužinoti, ką įvairiais svarbiais valstybei klausimais mano žmonės, yra apklausos. Keista, tačiau šiame technologijų bei visaapimančio interneto amžiuje apklausas dažniausiai organizuoja tik žiniasklaida, arba viešosios nuomonės tyrimo organizacijos. Aš manau, jog tai labai patogi forma sužinoti mano rinkėjų nuomonę.

Pradėjęs Panevėžio internetinės žiniasklaidos portaluose skelbti apklausas, nesitikėjau tokio miestiečių aktyvumo. Tai rodo, kad žmonės turi savo nuomonę ir noriai ją išsako.

Norėčiau padėkoti visiems, dalyvavusiems apklausose dėl Darbo kodekso, Užimtumo, Ligos ir motinystės socialinio draudimo, Nedarbo socialinio draudimo, Socialinio draudimo pensijų ir kitų siūlomų keisti teisės aktų, dėl šauktinių, dėl Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo pataisų. Susisteminti apklausų duomenys jau padėjo man formuojant klausimus Vyriausybei, priimant sprendimus Seime. Norėčiau tikėti, kad taip aktyviai dalyvausite apklausose ir ateityje. Juk Seimas leidžia įstatymus, kurie paliečia mus visus.

 
LR Seimo narys Petras Narkevičius

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: