Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-04-05

Advokatų kontora: 5 sėkmingos partnerystės kriterijai

Reiklūs partneriai ir dar reiklesni vartotojai suformavo itin aukštus standartus – nepriklausomai nuo veikiančios įmonės dydžio, būtina aiški mokestinė sistema, užtikrintas, skaidrus finansų valdymas, nepriekaištinga duomenų apsauga. Ieškote teisininkų komandos, kuri gebėtų veikti bet kokioje dinamiško verslo rinkoje bei susitvarkyti su jos keliamais iššūkiais? Toliau – 5 kriterijai, kurie gali užtikrinti sėkmingą partnerystę.

1. Stipri komanda

Kiekviena įmonė primena mažą valstybę, kur kiekvienas žingsnis turi būti pagrįstas teise, pareigomis ir privilegijomis. Visa tai turi turėti tvirtą, nuolat tobulinamą teisinį pamatą, o sistema veiks geriausiai, jei bus prižiūrima srities profesionalų, besispecializuojančių skirtingose srityse. Kur link tai veda? Jei norite, kad įmonė būtų atstovaujama visavertiškai ir funkcionuotų be trukdžių, prireiks visos komandos. Pavyzdžiui, advokatų kontora Vilniuje, kurioje kartu dirba finansų, mokesčių, konkurencijos, NT, duomenų apsaugos bei kiti ekspertai.

2. Papildančios paslaugos

Kalbant apie skirtingų sričių profesionalus, daug lemia pasirinktos komandos teikiama paslaugų įvairovė. Geriausiai, jei visus kylančius klausimus bei krizes galėtų spręsti ta pati kontora, kuri puikiai pažįsta įmonę, žino kiekvieną atliktą veiksmą, gali saugiai ir greitai dalintis turima informacija. Vis dėlto, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip plačiai tos paslaugos gali būti pritaikomos. Patariama dairytis partnerių, kurie turi patirties bei žinių įvairiose rinkose – nuo tradicinio statybų verslo iki šiuolaikiškų, vis dar vystomų Fintech startuolių.

3. Naudingi ryšiai

Ieškant komandos tokioje srityje kaip minėtoji Fintech, ypač didelę pridėtinę vertę sukurs nariai, kurie ne tik turi darbo su panašiomis įmonėmis patirties, bet yra aktyvūs rinkos dalyviai. Įsitraukimas į bendruomenes, bendradarbiavimas su aktualiomis privačiomis ar valstybinėmis institucijomis, kitais startuoliais ir mokslo įstaigomis sukuria platų naudingų pažinčių tinklą, žinių branduolį. Be abejonės, partneriui teks privilegija visu tuo pasinaudoti – ženkliai lengvesnė integracija į rinką, greitas sistemos perpratimas, sklandus reikiamų partnerysčių užmezgimas.

4. Įsitraukimas į mokslo procesą

Ieškantys tikrų srities profesionalų pirmenybę teikia nuolatiniam tobulėjimui, tyrimams, smalsumui. Kas tai parodo renkantis kontorą? Žinoma, skirtingų sričių ekspertai, o ypač tie, kurie ne tik mokosi, bet turi pakankamą bagažą, kad galėtų mokyti kitus. Ne tik edukuoti kiekvieną įmonės darbuotoją, bet ir įsitraukti į visuomenės edukaciją. Pavyzdžiui, dalyvavimas akademinėje veikloje parodo, kad ekspertai sukaupę įvairią, neeilinę patirtį. Kalbant apie mokslo bendruomenę, itin daug reiškia draugystė su tarptautiniais akademikais, padedančiais prognozuoti pokytį anksčiau nei šis pasirodė.

5. Patirtis ginčuose

Realybėje ne kiekvienas tampa partneriu ir ne visiems klausimams surandamas kompromisas. Rinkdamiesi advokatų kontorą, įsitikinkite, kad partneris gebės atstovauti verslą tiek augimo procese, tiek ginčuose. Verslo aplinkoje praverčia ryžtas, greiti, griežti, prireikus – net kiek agresyvūs sprendimai. Jei matote, kad be visų išvardintų punktų komanda dar turi tarptautinės patirties – tai tobulas pasirinkimas.

Tam, kad partnerystės lūkesčiai būtų pateisinti, prireiks ne tik profesionalumo, bet ir elementaraus supratingumo, žmogiškumo. Vis dar bandote visus klausimus išspręsti ir kiekvienoje srityje profesionalais būti patys? Atminkite, tai lyg valstybė, kur prezidentui vienam valdyti visą sistemą paprasčiausiai neįmanoma.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: