Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-25

Agnė Grigaliūnienė prisiminė augintinio netektį: dirbau iš namų, nes nuolat verkiau

Renginių organizatorė, žavioji Agnė Grigaliūnienė neabejinga Kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliams. Visi trys pastarieji moters auginti šunys – šios veislės atstovai, tai Liūtas, Saliutas ir Hartas. „Pati iš savęs juokiuosi, nes visada mūsų šeimoje yra Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielis ir, kaip mano sesuo sakė, jūs užstrigot kažkur. Nes mes jau turime 3-čią kavalierių“.

Pirmojo spanielio Liūto Agnė neteko visai netikėtai: buvo uždaras kiemas, sodyba, atrodo, visi žmonės paleidžia augintinius savo sodybos kieme. „Tai mums tai buvo pamoka, kad mes niekada prie jokių automobilių niekur nepaleidžiam šuns“. Automobilis stipriai sužeidė Liūtą. Agnė savo mylimą šuniuką skubiai nuvežė į veterinarijos kliniką. „Kaukiau tikrąja to žodžio prasme, kelias paras prie tų durų. Dar bėda buvo turbūt, kad jo neužmušė vietoj, mes dar jį gelbėjom 3 kokias paras“. Agnė Grigaliūnienė ir visa jos šeima labai sunkiai išgyveno Liūto netektį. Moteris net negalėjo išeiti iš namų: „Kelias dienas dirbau iš namų, nes tiek verkiau, kad aš negalėjau eit nei į ofisą, ką ten verksi prie kolegų“.

Kaip renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė išgyveno mylimo šuniuko netektį? Kika ekspertai papasakos kokius skanėstus verta rinktis keturkojų dresūroje, bei kada reikia naudoti vienkartines palutes. Kaip išmokyti šunį reaguoti į savo vardą? Apie tai šio šeštadienį vakarą 17:55 val. papasakos LNK laida „Gyvūnų pasaulis“.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: