Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-19

Agnė Šataitė: „Jei visi vyrai kiaulės, visos moterys tokios“

„Visi vyrai – kiaulės…“ ir trys garsios lietuvių aktorės Toma Vaškevičiūtė, Gintarė Latvėnaitė bei Agnė Šataitė – tai didžioji LNK rudens premjera.

Naująjį sezoną žiūrimiausia televizija LNK pristatys lietuvišką serialą, kurio dramatiški siužeto vingiai kartais spaus ašarą, o kartais primins, kad gyvenime pasitaiko tokių absurdiškų situacijų, kad nieko kito nebelieka, tik juoktis. Naujame prodiuserinės kompanijos VRS WPI kuriamame seriale „Visi vyrai – kiaulės…“ atsiskleis trijų geriausių draugių, kurias vaidina Toma Vaškevičiūtė, Gintarė Latėnaitė bei Agnė Šataitė, tragikomiškos meilės istorijos.

„Santykiai – didžiausias galvos skausmas, kai jie nesiseka, ir didžiausia laimė, jei viskas einasi kaip sviestu patepta. Mūsų serialo herojėms teks gydytis širdies žaizdas ir mokytis kaip atrasti kelią į nepasiekiamų vyrų širdis“, – dramatiškus premjerinio serialo siužeto vingius atskleidė VRS WPI prodiuseris Andrius Korenka.

„Naujasis serialas „Visi vyrai – kiaulės…“ gali šiek tiek priminti garsųjį „Seksą ir miestą“. Šių meilės kančių kamuojamų moterų vienintelė atrama – jų draugystė. Kai vienai blogai, jos guosti visuomet atskubės dvi geriausios draugės“, – pridūrė jis.

„Mano herojė Agnė yra aplinkybių auka. 30-ies metų moteris yra to amžiaus, kai norisi vaikų, šeimos, stabilumo, tačiau, santykiai gali būti nenuspėjamas dalykas. Kartais viskas ima ir sudūžta“, – apie savo vaidmenį LNK premjeroje „Visi vyrai – kiaulės…“ pasakojo Toma Vaškevičiūtė. Ji prisipažino, kad ne tik jos herojei, bet ir jai sudaužytos širdies skausmas yra gerai pažįstamas. „Aš tikrai nemanau, kad visi vyrai – kiaulės. Tikiu, kad moterys yra stebuklingos, turinčios galių atskleisti vyruose tų savybių, kurių jai reikia. Nepaisant to, ir man gyvenime teko patirti, ką reiškia dužusi meilė. Tačiau praradimai visuomet yra kelionė naujų atradimų link“, – teigė naujojo LNK serialo žvaigždė T.Vaškevičiūtė .

Aktorė Agnė Šataitė savo kolegei pritaria. „Ar visi vyrai – kiaulės? Tuomet būtų galima teigti, kad visos moterys – tokios“, – juokėsi ji. LNK serialo „Visi vyrai – kiaulės…“ aktorė pridūrė, kad ji meilės niekuomet neieško agresyviai. „ Iš tikrųjų, visuomet leidžiu jai ateiti pačiai, ją prisijaukinti. Manęs tikrai nesutiksite naktiniuose klubuose ieškančios santykių. Nors nemanau, kad tai yra blogai. Mūsų tauta yra gana drovi, todėl tai viena iš vietų, kur pavyksta tą drovumą bent trumpam pamiršti“, – sakė ji.

„Visi vyrai – kiaulės…“ premjera kartu su garsiosiomis aktorėmis Toma Vaškevičiūte, Agne Šataite bei Gintare Latvėnaite – jau nuo spalio naujajame LNK sezone!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: