AINA.LT pristato pirmą Lietuvoje savitarnos skelbimų ir reklamos platformą

Šią savaitę portale AINA.LT startavo pirma Lietuvoje savitarnos skelbimų ir reklamos platforma. Ji leis svetainės lankytojams, smulkiam ir vidutiniam verslui bei kitiems asmenims lengvai ir greitai įkelti bei paskelbti savo reklaminius pranešimus.

„Iš pradžių platforma veiks kaip skelbimų platforma, o ateityje ji apjungs daugiau svetainių ir veiks „vieno langelio“ principu, kuris leis klientams patogiai užsakyti reklamos paslaugas visoje Lietuvoje veikiančiame Setupad reklamos tinkle arba tik konkrečiose pasirinktose svetainėse“, – sakė AINA Media MB vadovas Audrius Rudys.

Pasak platformos rengėjų, patys reklaminiai pranešimai platformoje ir AINA.LT portale bei daugumoje kitų svetainių bus visiškai nemokami. Vartotojai galės juos lengvai surasti rekomendaciniuose blokeliuose ar skelbimų puslapyje. Kainuos tik jų iškėlimas į „reklaminių skydelių – banerių“ pozicijas ir paskleidimas per visą svetainių tinklą, tačiau šis funkcionalumas šiuo metu dar vystomas.

„Dirbdami su savo klientais, dažniausiai regionine ir nišine žiniasklaida, daug dėmesio skiriame jų svetainių optimizavimui, naujų ir pažangių sprendimų įdiegimui. Ši reklamos ir kartu skelbimų platforma visų pirma atsirado iš didelio mūsų klientų poreikio, kurį nuolatos girdėjome diskutuodami apie tolimesnės plėtros galimybes. Mums, kaip reklamos tinklui, atsirado galimybė sukurti ir pasiūlyti reklamos užsakovams patogų įrankį, skirtą užsakyti reklamą visame mūsų tinkle“ – komentavo  Setupad Technologies vadovas Povilas Goberis.

Pasak P. Goberio, kol kas startuoja platformos pirmoji versija, greičiau jos prototipas, negu galutinis variantas. Todėl bus suteiktos tik bazinės funkcijos ir galimybės, o turinio įkėlimas išliks nemokamas. Bus tiriama rinka, stebimi platformos naudotojų poreikiai ir platforma pritaikoma maksimaliai šiems poreikiams atlikti.

Todėl iš anksto atsiprašome dėl galimų nesklandumų naudojantis platforma, o pastabas ir pasiūlymus prašome siųsti mums elektroniniu paštu: reklama@aina.lt.

Skelbimai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: