AINA portalo lankomumas išaugo 3 kartus

15-ąjį gimtadienį pasitinkantis naujienų portalas AINA.LT (Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra) yra sparčiausiai augantis Aukštaitijos regiono bei Panevėžio miesto naujienų portalas.

Per 2019 metus (nuo 2019 m. sausio iki 2020 metų sausio) portalas augo daugiau kaip 3 kartus –  arba daugiau kaip 250%! („Google analytics“ portalo lankomumo duomenys⃰ ).

„Tai labai džiuginantys rezultatai, rodantys, kad einame teisingu tikslu. Esame dėkingi interneto technologijų ir reklamos partneriams „Setupad“, kurių pagalba ir buvo siekiama šių rezultatų, lėmusių fantastišką augimą. Nesustosime ir šiais metais. Turime ambicingų planų ir jų sieksime“, – teigia AINA Media grupės projektų vadovas Rokas Andrijauskas.

Šiuo metu Aukštaitijos naujienų portalo AINA.LT mėnesio auditorija siekia 150 tūkst. unikalių lankytojų. Viso per mėnesį sulaukia 275 tūkst. apsilankymų ir beveik 400 tūkst. puslapių peržiūrų.

Du trečdalius AINA naujienų portalo lojalių skaitytojų sudaro moterys, o daugiau kaip 70 proc.  25-54 amžiaus žmonės – ekonomiškai aktyviausia gyventojų grupė.

„Džiaugiamės, kad pagrindinę mūsų skaitytojų auditoriją sudaro ekonomiškai aktyviausia gyventojų grupė nuo 25 iki 54 metų amžiaus. Šie rodikliai labai palankūs reklamos užsakovams, kurie gali efektyviai ir užtikrintai pasiekti savo klientus ir padidinti prekių ar paslaugų pardavimus“, – sako R. Andrijauskas.

Lietuvoje oficialiai pripažįstami tik „GemiusAudience“ ir „Google analytics“ portalų ir interneto svetainių lankomumo duomenys.

Unikalūs lankytojai – tai bendras mėnesinis naršyklių skaičius, per kurį apsilankė svetainėje jos skaitytojai. Kuo jis didesnis, tuo daugiau žmonių svetainėje skaito naujienas ir mato reklamą.

Apsilankymai – rodiklis, parodantis kiek kartų visi lankytojai lankėsi svetainėje. Apsilankymų kiekis parodo kiek populiari yra svetainė, kaip dažnai į ją yra sugrįžtama.

Puslapių atvertimai per mėnesį sudaro 372 tūkst. Puslapių atvertimai – tai lankytojų įsitraukimas į svetainės turinį, straipsnius, vaizdo įrašus. Didesnis įsitraukimas rodo, jog svetainė yra įdomi, o reklamos parodymų galimybės svetainėje yra geresnės.

Aina.lt lankosi įsitraukę į turinį ir lojalūs skaitytojai, kurių beveik du trečdaliai yra moterys ir daugiau kaip 70 proc.  25-54 amžiaus žmonės – ekonomiškai aktyviausia gyventojų grupė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: