Aiškėja gražiausio gėlyno konkurso lyderiai

Prasidėjus paskutinei daugiabučių namų aplinkos puoselėjimo konkurso „Gražiausias gėlynas balkone ir prie daugiabučio“ savaitei, organizatoriai dalinasi išankstiniais rezultatais. Konkurso dalyvių nuotraukos skelbiamos socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „Kalba kaimynai“.

„Tai įrodymas, kad galima ir prie daugiabučio sukurti kai ką gražaus, tik reikia noro, šaunuoliai“, – konkurso dalyvių kūrybiškumą socialiniame tinkle komentavo skaitytoja Daiva. Konkurso dalyviai sulaukia ne tik pagyrų, bet ir prašymų patarti, pasidalinti idėjomis, kaip prie savo namo sukurti ką nors panašaus: „Koks grožis! Atvažiuosiu pasisemti patirties ir idėjų“, – „Facebook“ rašė Inga.

Visos Lietuvos mastu kol kas lygių neturi ir viso virš 1200 balsų surinkęs pirmauja Panevėžio miesto Nendrės g. 10 gyventojas Gintautas Šimkus. Jo gėlynas konkurse susilaukia daugybės komplimentų.

Vilniuje daugiausiai palaikymo – virš 150 balsų – šiai dienai turi Taikos g. 28 gyventoja Marija.

Kaune daugiausiai simpatijų – virš 100 – kol kas surinkusi Mindaugo Bartkaus nuotrauka su Angelės gėlynu Partizanų g. 74.

Klaipėdoje sau lygių neturi Minijos g. 128 Daivos Abromavičienės išpuoselėtas spalvingas balkonas, turintis arti 100 balsų.

Šiauliuose pirmauja praėjusių metų konkurso nugalėtojos Aldonos Burgaitienės gėlynas, šiai dienai turintis virš 300 balsų.

Pirmą kartą prie aplinkos gražinimo konkurso organizatoriai kviečia prisijungti ir daugiabučių namų balkonuose gėles auginančius gyventojus.

Konkursą organizuojantys daugiabučių namų administratoriai primena, kad iniciatyvos tikslas – populiarinti tradicijas gražinti daugiabučių kiemus, paskatinti gyventojus rūpintis bendra nuosavybe, kurti vietos bendruomenes. Konkursas šiemet organizuojamas penktus metus iš eilės.

Konkursas vyksta iki birželio 8 dienos, 12 val. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami balsuoti ir dalintis savo gėlynų nuotraukomis.

Kaip dalyvauti konkurse? Socialiniame tinkle www.facebook.com/kalbakaimynai skelbkite gėlynų balkonuose ir prie daugiabučių nuotraukas (tiek savo įrengtų, tiek atsitiktinai pastebėtų). Būtinai nurodykite tikslų gėlyno adresą. Jeigu žinote – gėlyno savininko vardą ir pavardę. Nuotrauka pasidalinkite ir savo „Facebook“ sienoje.

Laimės daugiausiai „like“ surinkę gėlynai. Bus renkamas gražiausias Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir visos Lietuvos gėlynas.

Apdovanojimus įsteigė daugiabučius namus prižiūrinčios „Mano būstas“ grupės įmonės.

Daugiau informacijos: facebook.com/kalbakaimynai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: