Akcija-susitikimas su policijos bičiuliu- Amsiu

Jau antrus metus iš eilės, mokslo metų pradžioje, Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijoje patiems mažiausiems mokiniams-pirmokams, organizuojama akcija-susitikimas su policijos bičiuliu-Amsiu.

Akcijos-susitikimo tikslas- saugaus elgesio ir savisaugos įgūdžių formavimas, nuostatą būti atsakingam už savo elgesį, veiksmus ir pasekmes kelyje ugdymas.

Apie saugų elgesį kelyje į mokyklą ir iš jos mokiniams aiškino Panevėžio policijos bendruomenės prevencijos poskyrio pareigūnės -D. Šarkauskienė ir L. Keblienė.

Mokiniai gvildenamą temą apie kelių eismo taisykles įtvirtino bei smagiai ir prasmingai leido laiką mindami mįsles.

Akcijos metu didžiausio populiarumo sulaukė policijos bičiulis -Amsis, kuris kartu su pirmokais atliko praktinę užduotį- mokėsi/ įtvirtino, kaip teisingai ir saugiai pereiti gatvę, kad išvengti pavojų.

Bendruomenės pareigūnė D. Šarkauskienė mokiniams pateikė pagrindinius patarimus: einant per gatvę nesiblaškyti, neskubėti, nebėgti, nežaist, neiti per kelią neleistinoje vietoje, nebėgti į važiuojamąją kelio dalį, o susikaupti ir pagalvoti, kaip saugiai pereiti gatvę.

Įdomesnės akimirkos užfiksuotos nuotraukose su Amsiu. Po akcijos kiekvienam pirmokėliui įteikta atmintinė -patarimai tėveliams, kaip mokyti vaikus saugiai elgtis kelyje bei atmintinė (knygutė) -vaikams.

 

L. Bernadickaitė, 2017-10-10


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: