Pradžia Bendruomenės naujienos Akcija-susitikimas su policijos bičiuliu- Amsiu

Akcija-susitikimas su policijos bičiuliu- Amsiu

0

Jau antrus metus iš eilės, mokslo metų pradžioje, Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijoje patiems mažiausiems mokiniams-pirmokams, organizuojama akcija-susitikimas su policijos bičiuliu-Amsiu.

Akcijos-susitikimo tikslas- saugaus elgesio ir savisaugos įgūdžių formavimas, nuostatą būti atsakingam už savo elgesį, veiksmus ir pasekmes kelyje ugdymas.

Apie saugų elgesį kelyje į mokyklą ir iš jos mokiniams aiškino Panevėžio policijos bendruomenės prevencijos poskyrio pareigūnės -D. Šarkauskienė ir L. Keblienė.

Mokiniai gvildenamą temą apie kelių eismo taisykles įtvirtino bei smagiai ir prasmingai leido laiką mindami mįsles.

Akcijos metu didžiausio populiarumo sulaukė policijos bičiulis -Amsis, kuris kartu su pirmokais atliko praktinę užduotį- mokėsi/ įtvirtino, kaip teisingai ir saugiai pereiti gatvę, kad išvengti pavojų.

Bendruomenės pareigūnė D. Šarkauskienė mokiniams pateikė pagrindinius patarimus: einant per gatvę nesiblaškyti, neskubėti, nebėgti, nežaist, neiti per kelią neleistinoje vietoje, nebėgti į važiuojamąją kelio dalį, o susikaupti ir pagalvoti, kaip saugiai pereiti gatvę.

Įdomesnės akimirkos užfiksuotos nuotraukose su Amsiu. Po akcijos kiekvienam pirmokėliui įteikta atmintinė -patarimai tėveliams, kaip mokyti vaikus saugiai elgtis kelyje bei atmintinė (knygutė) -vaikams.

 

L. Bernadickaitė, 2017-10-10

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.