Akimirka moteriai Daukniūnuose

Gegužė – tai mamų, močiučių, tetų, merginų bei mergaičių žydėjimo metas. Kartu su pavasario žiedais skleidžiasi ir noras prisiminti save, daugiau šypsotis ir ramiai praleisti šiltus saulėtus vakarus. Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys ir gyventojų bendruomenė „Daukniūnai“ kvietė penktadienio vakarą moteris bei merginas sustoti akimirkai ir skirti laiko sau: koncertinė programa, grožio ir estetikos eksperčių patarimai, draugiški pokalbiai prie arbatos puodelio…

Gegužės šeštosios vakarą visas dėmesys krypo į vakaro dalyves – moteris. Joms eilės ir gražiausi žodžiai, joms vakaro organizatorių dėmesys, joms buvo skirta visa programa, kurią pradėjo Paįstrio kultūros centro Piniavos padalinio moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vad. Silvija Tamoliūnienė). Jos atliko kelis nuotaikingus daugeliui gerai žinomus kūrinius, kurie sukūrė geros nuotaikos aurą ir nuteikė susirinkusiąsias guviam pasisėdėjimui.

Vakaro programą tęsė grožio ir estetikos eksperčių Olgios bei Jolitos pamoka. Jos pasidalijo patarimais kaip tinkamai prižiūrėti odą, kaip kokybiškai pasidaryti makiažą. Drąsiausioms iš renginio žiūrovių buvo atliktas makiažas. Po šios malonios procedūros, norėdamos pasidžiaugti savo grožiu, moterys jau planavo pasibuvimą be vyrų.

Vakaro džiaugsmai nesibaigė makiažu ir nedidelėmis eksperčių dovanomis. Damos skirstytis neskubėjo ir dar kurį laiką plepėjo, aptardamos gyvenvietės aktualijas, savus rūpesčius bei džiaugsmus. Moterų veidai pražydo šypsenomis, o pavasario vakaras – skardžiu moterišku juoku. Renginio organizatorių tikslas – pradžiuginti – buvo pasiektas.

Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: