Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-06-15

Aktorė K. Kazlauskaitė prisipažino, kuo ją žavi indų filmai

Indijos kultūra, tradicijomis ir Bolivudo filmais žavisi ne viena žinoma moteris. TV3 vasariškos premjeros „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėja, keliautoja Ingrida Navickaitė apie patirtis Indijoje galėtų pasakoti valandų valandas, TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva iki šiol negali pamiršti, kaip vaikystėje svajodavo būti inde, o indišką virtuvę myli iki šiol. Tuo tarpu aktorė Kristina Kazlauskaitė su didžiule nostalgija prisimena laikus, kai skubėdavo žiūrėti Bolivudo filmų.

„Aš dar dabar atsimenu, kaip mes lėkdavom po kelis kartus į tą patį indų filmą. Ir sėdėdavom išsižioję, stebėdamiesi neapsakomu gamtos grožiu, muzika, šokiais, moterų drabužiais, papuošalais“, – pasakoja Kristina.

„Kuo mane žavi indų filmai? Savo nepaprastu grožiu, atvirumu ir nuoširdumu. Aš tiesiog nekantravau, kada galėsiu viską prisiminti, žiūrėdama vieną populiariausių indų serialų su daugybe dalių – „Mažoji nuotaka“, – serialo anonse prisipažįsta K. Kazlauskaitė.

Darbo dienomis 14.30 val. serialas „Mažoji nuotaka“ (Sapna Babul Ka Bidai) pasakoja jausmingą ir spalvingą istoriją, lydimą ne tik indiškų tradicijų, muzikos, šokių, bet ir skaudžių likimo išbandymų herojams. Tai dviejų netikrų, tačiau viena kitą labai mylinčių, seserų istorija.

Naujausiose, šios savaitės, serijose herojė Sadna bus priversta palikti dėdės namus ir vos išėjusi paklius į bėdą. O jos sesuo Ragnė švęs įspūdingas prašmatnias vestuves. Tik ar ištekėjusi ji bus laiminga?

„Mažoji nuotaka“ – vienas populiariausių Indijos serialų, savo tėvynėje pasiekęs žiūrimumo rekordus. Šią istoriją pamilo ir JAV bei Kanados žiūrovai. Nenuostabu: juk pagrindines herojes – netikras seseris kuriančios merginos Sara Khan ir Parul Chauhan yra garsios Indijos aktorės ir modeliai.
Serialas „Mažoji nuotaka“ – darbo dienomis 14.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: