Aktorė Valda Bičkutė tikisi, kad herojės santuoka prišauks ir tikrąsias vestuves

Ar geras ženklas ant Santuokų rūmų laiptų per savo vestuves pamatyti mėgstamiausio serialo aktorę su nuotakos suknele? Santuokų rūmuose pasirodžiusi Valda Bičkutė iš LNK serialo „Juodos katės“ sukėlė sumaištį. Vienos nuotakos džiaugėsi, kad geras ženklas per savo vestuves pamatyti ištekančią ir mylimą aktorę, o kitos klausinėjo serialo siužeto vingių.

Iš tiesų Valda išteka ne realiame gyvenime, o LNK seriale „Juodos katės“. Jos herojei Dianai pasiperša pasiturintis policijos pareigūnas Nedas. Tačiau šioms vedyboms nepritaria būsimo jaunikio dukra iš pirmosios santuokos. Nenorinčių, kad įvyktų šios vedybos, yra ir daugiau. Be to, didelę sumaištį kelia vedybinė sutartis, kurią Nedas pasiūlo pasirašyti Dianai. Kodėl būsimoji žmona išbrauks visus jai palankius sutarties punktus? Ir ar pavyks V. Bičkutės herojai žengti prie altoriaus?

Kol kas pati Vilniaus mažojo teatro aktorė V. Bičkutė nėra žengusi prie altoriaus ir net vaidindama niekada nevilkėjo vestuvinės suknelės. Valda norėtų ištekėti ne sostinėje, o jaukioje ceremonijoje ant jūros kranto, iškilmėms rinktųsi minimalistinę suknelę. „Gal šis filmavimas prišauks ir tikrąsias vestuves?“, – juokėsi aktorė savo herojės vestuvių dieną.

Vestuvinės nuotaikos ir meilės aistros seriale „Juodos katės“ pirmadieniais – ketvirtadieniais 21 val. per LNK.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: