Aktorius Andrius Povilauskas: „Lengviausia vaidinti mirusį ir komos ištiktą ligonį“

Raimondo Sereikos vaidmenį LNK seriale „Juodosios našlės“ atlikęs panevėžietis Andrius Povilauskas sako, kad daugelis susidaro per daug blogą įspūdį apie jo personažą.

„Nemanau, kad šiame seriale galima skirstyti personažus į „gerietis“ ir „blogietis“. Žmonės kartais pasielgia blogai tam tikrose situacijose arba neteisingai, arba neapgalvotai. Mano personažas nėra blogas, jis turi tam tikrų savybių, kurios ne visiems gali patikti“, – apie savo personažą sako aktorius A. Povilauskas.

Andrius sako, kad didžioji dalis seriale vaidinusių aktorių jam buvo pažįstami bei jį maloniai nustebino darbas su Arnoldu Eisimantu.

„Su didžiąja dalimi aktorių buvau pažįstamas iš ankščiau – ir su Marija Korenkaite, ir Monika Vaičiulyte, ir kitais. Pirmą kartą teko dirbti su Arnoldu Eisimantu, kuris tikrai mane maloniai nustebino. Džiaugiuosi, kad atmosfera filmavimosi aikštelėje buvo puiki. Tikrai turiu su kuo palyginti darbą šiame seriale ir galiu teigti, kad tiek komanda, tiek aktoriai dirbo labai profesionaliai“, – sakė A. Povilauskas.

Trečiosios serijos pabaigoje Andriaus Povilausko personažas išstumiamas per balkoną. Aktorius sako, kad vaidinti gulintį numirėlį – turbūt lengviausias darbas.

„Kažkada su kolega kalbėjome, kad vaidinti komos ištiktą ligonį ir numirusį žmogų yra lengviausia. Žinoma, buvo šiek tiek nepatogu gulėti ilgą laiką ant grindinio, o ir oras nebuvo labai šiltas, visgi buvo apie 3 valanda nakties, bet viskas ėjosi gerai“, – sakė A. Povilauskas.

Andrius pasakoja, kad meilė teatrui ir aktorystei atsirado dar mokykloje ir tęsiasi iki dabar: „Kad noriu būti aktoriumi, supratau dar mokydamasis mokykloje, vėliau turbūt taip gyvenimas ir susiklostė, kad mokiausi teatro akademijoje, vėliau šiek tiek buvau metęs vaidybą, bet prieš 20 metų grįžau ir vaidinu iki dabar“.

Andrius Povilauskas yra vaidinęs Panevėžio Juozo Miltinio ir kituose geriausiuose Lietuvos teatruose.

Laisvalaikį leidžia aktyviai

Daug kas nežino, bet prieš septynerius metus Andrius atrado naują pramogą – skraidymą parasparniu. Dabar Andrius yra profesionalius parasparnio pilotas.

„Tai yra didelė mano aistra, kurią atradau prieš septynerius metus. Tenka skraidyti ir Lietuvoje, ir užsienyje, kai su draugais išvažiuojam atostogauti. Tenka sudalyvauti ir varžybose“, – kalbėjo A. Povilauskas.

Kitas Andriaus pomėgis – ornitologija. Aktorius priklauso Lietuvos ornitologų draugijai: „Paukščiais domiuosi jau šešerius metus, kadangi skraidau, tai toks natūralus pomėgis“.

Andrius Povilauskas mėgsta stebėti paukščius. „Oficialiai, pagal visus standartus, esu stebėjęs šešiolika paukščių, bet realiai jų skaičius siekai gal šimtą“, – sakė A. Povilauskas.

Serialą žiūri ir šeima

Andrius sako, kad serialą žiūri ir beveik visi šeimos nariai.

„Serialą žiūri ne visi, bet žiūri. Aišku, vyresnis sūnus nelabai, jis ir televizoriaus neturi, bet jis pats yra vaidinęs seriale „Garbės kuopa“ bei kai kuriuose spektakliuose. O Urtė ir Pijus tikrai žiūri ir stebi serialą“, – sakė A. Povilauskas.

Serialas apie nusivylusias moteris

Filmas „Juodosios našlės“ žiūrovą įtraukia į dramatiškas gyvenimo istorijas. Iš pirmo žvilgsnio trys geriausios draugės – Viktorija, Jolanta ir Kristina – turėtų mėgautis gyvenimo malonumais, tačiau jos yra labai nelaimingos. Pagrindinė nusivylimo gyvenimu priežastis – jų vyrai, todėl moterys nusprendžia juos… susprogdinti.

Serialas žiūrovą nukels ne į devyniasdešimtųjų Lietuvą, kurioje karaliavo nusikalstami susivienijimai, samdomi žudikai bei nešvarus verslas. Serialas vaizduoja šiandieninę Lietuvą – besišypsančius turtingus žmones, jų prabangų gyvenimą ir jų nešvarius reikalus.

Viktorija, Jolanta ir Kristina mano, kad po įvykdyto nusikaltimo jos pradės gyvenimą iš naujo, kuriame sieks naujų tikslų, turės naujas jas mylinčias antrąsias puses. Tačiau moterų planas greit žlunga, jas pradeda persekioti ne tik policija, bet ir žuvusių vyrų verslo partneriai.

„Juodosios našlės“ rodomos antradieniais 20.25 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: