Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-05-22

Aktorius E. Kvosčiauskas – apie linksmai pasisukusį eksperimentą paauglystėje: tokios baigties nesitikėjo

Šeštadienio vakarą į dar vieną TV3 ir Go3 žaidimo „galvOK“ kovą stos mados ir stiliaus konsultantė Marija Palaikytė bei žymus Lietuvos aktorius Eimutis Kvosčiauskas. Svečiai ir komandos kapitonai žaidimą bandys įveikti pasitelkdami savo patirtį bei linksmas istorijas.

Marijono Mikutavičiaus komandą papildys E. Kvosčiauskas, o M. Palaikytė stos į Manto Katlerio komandos gretas. Laidos vedėjas Andrius Žiurauskas išduos, kad iš tiesų Marijai pristatyti žaidimo nė nereikia, nes ji – savotiška projekto senbuvė. Pasirodo, kad būtent ji kiekvieną kartą rūpinasi puikiu laidos vedėjo ir komandos kapitonų įvaizdžiu.

Ir vis  dėlto žaidimas šį kartą stipriai suglumins abi komandas. O kai kurie klausimai apie madą ir grožį pasirodys rimtas iššūkis net ir pačiai mados konsultantei Marijai. „Moterys visais laikais darė daug dėl grožio. Ir kartais, vietoje to, kad naudotų makiažo priemones, jos tam naudodavo net ir labai pavojingas medžiagas“, – pastebėjimais dalinsis Marija.

O štai E. Kvosčiauskas laidoje atvirai dalinsis kuriozais, kurie prajuokins ir laidos vedėją, ir žiūrovus. Pasirodo, kad praeityje aktorius ne kartą turėjo tokių nelaimingų  atsitikimų, kuriuos dažniausiai matome tik filmuose.

„Kai prie spynos žiemos metu prikiši liežuvį, jis prisiklijuoja. Paauglystėje aš bandžiau spyną prapūsti, kad ji atšiltų, tačiau netyčia pūsdamas įkišau liežuvį. Žinoma, garažas taip ir liko neatrakintas…“ – dabar jau su šypsena prisimins Eimutis.

Galiausiai tik vienas klausimas M. Katlerio komandai pasirodys lengvesnis ir sukels daug juoko filmavimo studijoje. Marijai ir Mantui teks prisiminti, kokius linksmus įvairių internetinių paskyrų slaptažodžius jiems per visą gyvenimą yra tekę panaudoti.

Kokį juokingą slaptažodį prisipažins naudojęs M. Karleris? Kaip reikėtų išlyginti ant kilimo baldų įspaustas žymes? Ką moterys darė anksčiau, kad atrodytų žavesnės? Galiausiai, kaip ištraukti kamštį iš tuščio stiklinio butelio jo nepažeidžiant?

Atsakymai į suktus klausimus – jau šį šeštadienį, 19.30 val. per TV3 ir Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: