Aktorius Gintaras Mikalauskas atvirai apie apkalbas: esu girdėjęs, kad man pinigais lijo, o namai patys pasistatė

Ne paslaptis, kad daugelis gyvenimą įprastą gyvenimą, dirba pastovų darbą, kas mėnesį gauna didesnį ar mažesnį atlyginimą, tačiau visuomet pasvajoja kas būtų, jeigu staiga viską mestų ir imtųsi savo svajonių veiklos. Tačiau žmones gąsdina nežinomybė ir baimė rizikuoti – o kas bus jei nepavyks? Šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ – įkvepiančios savo gyvenimą išdrįsusių pakeisti lietuvių istorijos.

15 metų kunigystei atidavęs dabar jau buvęs kunigas Edgaras Vegys spėjo išgarsėti kaip talentingas floristas. Vyras sako, kad jo sprendimas mesti kunigystę daugeliui buvo netikėtas, tačiau savo sprendimo jis nesigaili, nes vieną dieną pajuto, kad skaitydamas pamokslus pats jais netiki: „Jaunavedžiams skaitydavau vieną ir tą patį pamokslą, skaitydavau kaip robotas ir supratau, kad taip neturi būti“.

Laidos vedėjos paklaustas apie finansinius iššūkius, buvęs kunigas atviravo, kad kaip bažnyčios tarnas gyveno kur kas užtikrinčiau. „Kaip kunigas gyvenau finansiškai stabiliau ir ramiau, kas mėnesį gaudavau atlyginimą, nereikėjo mokėti jokių komunalinių mokesčių, o kai išėjau ir tapau floristu, teko susidurti su mokesčiais, leidimais ir kitokiais popierizmais. Bet dabar esu gerokai laimingesnis.“

Kitas laidos dalyvis, aktorius ir renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas neseniai įgyvendino seną savo svajonę tapti verslininku ir pajūrio gyventoju.  Prieš aštuoniolika metų aktorius šalia Palangos nusipirko sklypą ir pradėjo poilsio namų statybas. „Visus tuos 18 metų juodai ariau, kad pagaliau galėčiau atsipūsti. Ketverius metus statėme namus, kone kasdien iš Vilniaus važinėdavau į Palangą. O pastačius namus lygiai tiek pat tekdavo važinėti, nes reikėdavo nupjauti žolę, pasodinti medelius, nudažyti terasą ir taip toliau. Darbai ten niekada nesibaigia“, – neslepia aktorius.

Gintaras Mikalauskas prisipažįsta, kad įsigijęs valdas pajūryje apie save girdėjo gausybę apkalbų, nes daugeliui atrodė, kad pinigais jam iš dangaus lijo, o namai patys pasistatė. „Kiek aš prisiklausiau, pavyzdžiui, kad vedu loteriją ir iš tų loterijos prizų namus sau statau. Arba, kad esu renginių vedėjas, nemoku mokesčių ir štai namai iškyla. Arba, kad žmona dirba gydytoja tai, matyt, kyšius ima. Bet iš tiesų mes su žmona ilgus metus arėm, paėmėm didžiulę paskolą, įlindom į skolas ir tik dabar baigiam viską atiduoti“, – pasakoja žinomas renginių vedėjas.

Ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ svečiuosis ir vienas garsiausių Lietuvos modelių Deimantė Guobytė. Jauna moteris neseniai dar labiau išgarsėjo kaip paliktų ir skriaudžiamų gyvūnų gelbėtoja kai buvo paviešintas neregėtas nelegalių veisyklų mastas Lietuvoje. Deimantė neslepia, kad savo iš modelio darbo uždirbtus įspūdingus honorarus skiria gyvūnų gelbėjimui. „Aš daug mieliau gyvenčiau kur nors Holivude gražų ir ramų gyvenimą, tačiau negaliu, kol žinau, kad yra kankinamų, luošinamų ir net žudomų gyvūnų tam, kad žmones pasipelnytų.“

Viena gražiausių Lietuvos moterų neslepia, kad pastaruoju metu jai ir jos kolegoms dažniau tenka puoštis ne dizainerių suknelėmis ir aukštakulniais, o botais ir darbinėmis kelnėmis. Modelis įkūrė gyvūnų gelbėjimo organizaciją, kuri reaguoja į naujienas apie kankinamus ir nelegaliai veisiamus gyvūnus. „Mes dažnai net ir naktį važiuojame ir tiriame atvejus. Esame matę siaubingų vaizdų – nuo nudirtų šunų kailių iki užkastų gyvūnų lavonų. Daugelis gyvūnų nėra matę dienos šviesos, nes gyvena uždaryti apleistuose garažuose“ , – dramatiškas istorijas šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., paskutinėje šio sezono LNK laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pasakos manekenė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: