Aktorius Juozas Gaižauskas susilaiko nuo komentarų socialiniuose tinkluose: ,,Laivas jau ir taip įsiūbuotas“

Žinomas Lietuvos aktorius Juozas Gaižauskas, dažnai matomas teatro scenoje ir televizijos ekrane teigia, jog stengiasi visiškai nesivelti į diskusijas, kurios vyksta socialiniuose tinkluose.

,,Aš juokais galiu parašyti komentarą socialiniuose tinkluose savo draugams, bet sąmoningai, ypač pandemijos laikotarpiu, absoliučiai nesiveliu į jokius ginčus ir nerašinėju, nes, man rodos, tas laivas jau ir taip įsiūbuotas, kad geriau kartais prilaikyti tą siūbavimą“, – 2TV laidoje „Duok paskambint“ atvirai dalinosi Juozas Gaižauskas.

Aktorius teigia, kad jis absoliučiai nėra mobiliųjų telefonų žmogus ir juokauja, kad dažniausiai tėčiai nusiperka naujuosius telefonus ir senuosius atiduoda vaikams, bet J. Gaižausko šeimoje viskas atvirkščiai. Jam atitenka senieji dukros mobilieji ir neretai jie būna rožinės spalvos, bet jis to nesureikšmina. ,,Mobilusis telefonas tam, kad skambinčiau. Dabar kas per nesąmonė? Ir fotoaparatas, ir socialiniai tinklai, ir mobilusis telefonas viename“, – stebėjosi aktorius.

Juozui Gaižauskui pasisekė, jis nėra sulaukęs skambučių iš telefoninių sukčių, bet vieną kartą pats buvo tokiu palaikytas. Iš tiesų, aktorius tik stengėsi grąžinti rastą piniginę, bet teko ne kartą skambinti ir įtikinėti, kad jis nėra telefoninis sukčius. O ar laidoje pavyko apgauti artimą draugą? Sužinokite, kaip jam sekėsi ir kodėl juoku pratrūko ne tik laidos vedėjas Timūras Augucevičius, jau šį trečiadienio vakarą, 22 val. per 2TV, laidoje ,,Duok paskambint”.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: