LaisvalaikisŽiniasklaida

Aktorius Saulius Siparis numetė beveik 30 kilogramų ir įsimylėjo

„Buvo toks periodas mano gyvenime, kai man buvo labai blogai, buvo juoda. Nieko nebenorėjau, norėjau tik dingti iš viso šito svieto ir viską apskritai baigti…“ – jau šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos aktorius Saulius Siparis.

Kardinalūs pokyčiai aktoriaus gyvenime prasidėjo prieš maždaug trejus metus. Saulius atviras – teko patirti didžiulį stresą, mat tuomet po 25 metus trukusios santuokos skyrėsi su antrąja žmona Ugne. Po skyrybų aktorius dirbo neskaičiuodamas valandų, o norėdamas užsimiršti ir atsipalaiduoti nevengdavo stikliuko.

„Jaučiau, kad ateina pabaiga. Jutau, kad kažkas baigiasi, kad kažkas užsidaro. Mano rekordas buvo 26 spektakliai per mėnesį po visą Lietuvą – taip iš proto galima išeiti. Ir aš išėjau… Buvo momentas, kai būdamas scenoje matydavau save iš šono“, – pasakos aktorius.

Pasekmių ilgai laukti neteko. Prieš pat vieną spektaklių S. Siparį ištiko mikroinsultas. Eidamas į sceną jis blogai pasijuto, nualpo, o netrukus atsidūrė reanimacijoje. „Supratau, kad buvau atsidūręs per plauką nuo mirties“, – teigs S. Siparis.

Štai po to įvykio aktorius pasakos pradėjęs jausti tai, ko iki tol nejautė, – visą egzistenciją ir kažką nežemiško, lydinčio jį kiekviename žingsnyje. „Supratau, kad laiko nebėra, pajutau, kad mane lydi mamos angelas…“ – pasakos aktorius.

Po to Sauliaus Sipario gyvenime prasidėjo ir kiti kardinalūs pokyčiai – jis atsisakė alkoholio, pradėjo sportuoti, it savaime, kaip pats sako, nukrito beveik 30 kilogramų, taip pat įsimylėjo.

„Ji – dar vienas mane lydintis angelas“, – apie sutiktą moterį pasakos aktorius.

Gyvenimo būdo laida „Nuo.. Iki…“ jau šį trečiadienio vakarą 20 val. per LNK.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.