LaisvalaikisŽiniasklaida

Aktorius Simonas Storpirštis norėtų likti televizijoje: „Šitas vaidmuo labai kutena visus jausmus ir širdį“

Naujasis BTV projekto „Muzikinė kaukė“ vedėjas ir aktorius Simonas Storpirštis jau apsiprato naujame vedėjo amplua: „Gaila tik to, kad greit viskas baigiasi, o, atrodo, norisi dar ir dar. Apetitas kyla“, – neslepia jis. Simonas neskuba savęs girti ir tikina, kad pasitemti dar yra kur: „Dešimtbalėje sistemoje parašyčiau sau 4, vasarą praleisčiau pataisose. Visai kaip mokyklos laikais“, – šypsosi jis.

S. Storpirštį gerbėjai įpratę matyti televizijos serialų ir kino filmų ekranuose, vedėjo darbas vyrui buvo naujas iššūkis, kaip pats sako jis: „Laidos vedėjo darbas – taip pat vaidmuo. Šitas vaidmuo šiuo metu labai kutena visus jausmus ir širdį“. Nors vedėjas kritiškas, bet pripažįsta, kad džiaugiasi pasinėręs į šį išbandymą: „Šis projektas man naujiena, galimybė, neužtikrintumas ir visi kiti džiaugsmai vienoje vietoje“, – sako jis.

S. Storpirštis neatmeta galimybės toliau likti televizijoje: „Žmogus planuoja, Dievas juokiasi. Atsakysiu paprastai – norėčiau likti televizijoje, bandyti vis naujus amplua, o toliau jau pažiūrėsim, ar pasiseks, ar vis tik išgirsiu tą juoką“ – pasakoja jis.

Sezonui įpusėjus, paklausėme Simono, ką jis palaiko ir kas, jo nuomone, projekto lyderis: „Lyderiai kaip mūsų orai, keičiasi labai dažnai ir net pats Naglis Šulija negalėtų nuspėti, kas juo bus kitoje laidoje“, – juokauja jis. Vedėjas tikina neleidžiantis sau pasirinkti favoritų, nes tai būtų neprofesionalu: „Kiekvieną savaitę turiu privilegiją stebėti jų darbus iš labai arti. Jaudinuosi kaip už senus draugus“, – sako jis.

Simonas atskleidė, kad „Muzikinės kaukės“ projektas pasižymi išskirtinumu: „Ne daug projektų esu aplankęs, bet šio projekto ekosistema neįtikėtinai pozityvi“ – teigia vyras. 

Kviečiame žiūrėti naujus „Muzikinės kaukės“ dalyvių pasirodymus. Linksmoji dainininkė Donata Virbilaitė virs į Lietuvos estrados legendą Vitaliją Katunskytę, galingojo balso savininkė Austėja Vedrickaitė taps seksualiąja Cher, o renginių vedėjas Tomas Legenzovas įsikūnys į legendinį Michael Jackson ir parodys neįtikėtinus jo judesius. Visa tai ir daugiau – jau šeštadienį, 19:30, per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close