Aktyvi sporto diena Raguvos gimnazijoje

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

 (Kareemas Abdulas-Jabbaras – krepšininkas).

Komandiniai, sportiniai  žaidimai su bendraklasiais patys smagiausi mokykloje, o jei dar prisijungia parungtyniauti kitų klasių komandos , tai dar labiau stengiamasi ir siekiama bendro  tikslo savo būryje.

Sportiškai aktyvią Lapkričio 28 dieną pradėjo Raguvos gimnazijos pradinukai, sudalyvavę netradicinio ugdymo dienoje ,,Sporto diena“ . Kad laukianti sportinė veikla vyktų sklandžiai ir be traumų visų pirma jaunieji sportininkai linksmai ir šokliai apšildė savo raumenis, sąnarius  kartu su muzikos mokytoja Ingrida. Apšilimui mokytoja panaudojo Kongo Jump stiliaus pratimus. Vaikams šie pratimai labai patiko, nes jiems patinka šėlioti – tiesiog straksėti, šokinėti, bėgioti, juk tai daryti smagu! Kadangi vaikai natūraliai pilni energijos, tai ją kuo puikiausiai panaudojo minėtoje treniruotėje ir liko sužavėti Jump metodikos.

Po šaunios pradžios entuziastingai nukeliavę į sporto salę laukė kokios smagybės dar laukia šią dieną.  Mokiniai žaidė kvadrato žaidimą, dalyvavo komandinėse estafetėse. Taip pat buvo sulaukta ir svečio, buvęs gimnazijos mokinys  Jokūbas Valiukas, kuris labai motyvavo vaikus daugiau judėti, sportuoti. Svečias sporto dienos dalyviams pademonstravo įvairių krepšinio gudrybių: dėjimas iš viršaus, tolimi metimai, labiausiai patikęs triukas, kai buvo demonstruojamas dėjimas į krepšį iš viršaus, peršokant mokytoją Sandrą Vaičiulienę.

Renginio metu nepamiršti ir sveikos gyvensenos pagrindai. Mokiniai skanavo pačių pasigamintus vaisių kokteilius ,,Būsiu sveikas“, kurie buvo vitaminų bombos ir atstatė prarastas jėgas po sportiškos dienos veiklų.  Diena baigėsi įvairiais žaidimais ir medalių, už aktyvų dalyvavimą, įteikimais. Gimnazijos direktorė  A. Sakalauskienė  įteikdama vaikams medalius pasidžiaugė, jog mokykloje yra daug šaunių, sportuojančių vaikų ir aktyvią veiklą skatinančių mokytojų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: