Aktyviausi panevėžiečiai nepamiršta tradicijų

Gegužės 10 dieną Panevėžio mieste įvyko jau antrus metus iš eilės Jaunųjų konservatorių lygos Panevėžio skyriaus organizuojamas renginys – „Eurotacinės 2015“, kuris sulaukė ne tik didelio praėjusių metų dalyvių dėmesio, tačiau ir pritraukė naujų komandų ir dar daugiau entuziastingai nusiteikusių Panevėžio miesto jaunuolių.

Šios orientavimosi varžybos kvietė visus norinčius iš naujo pažinti savo gimtąjį miestą ir patikrinti savo žinias apie Europos sąjungą. Orientavimosi varžybų „Eurotacinės 2015“ tikslas – ne tik įtraukti jaunuolius į fizinę veiklą, bet ir priversti pasukti galvas, susidūrus su sunkiomis ir loginio mąstymo reikalaujančiomis užduotimis.

Šiais metais vykusios varžybos sulaukė itin didelio jaunimo susidomėjimo, į varžybas užsiregistravo daugiau nei 20 komandų, o startavo – 17, iš kurių visos sėkmingai pasiekė finišą ir varžėsi dėl rėmėjų, tarp kurių buvo KC „Garsas“ ir biuro prekių tinklo „Officeday“, įsteigtų prizų. Taip pat visi dalyviai gavo specialias padėkas ir Jaunųjų konservatorių lygos įsteigtus prizus.

Šis renginys, pamažu tampantis Jaunųjų konservatorių lygos Panevėžio skyriaus kasmetine tradicija, kasmet sulaukia vis didesnio jaunimo susidomėjimo. Šiemet prie renginio vienaip ar kitaip prisidėjo daugiau nei 100 žmonių! Būtent todėl dabartiniai skyriaus nariai sieks ir toliau puoselėti gražią ir jaunimui labai naudingą tradiciją, siekdami vis aukštesnių kokybės ir profesionalumo rezultatų.

Jaunųjų konservatorių lygos Panevėžio skyriaus nariai nuoširdžiai dėkoja visiems renginio rėmėjams, dalyviams, bei skyriaus nariams, už puikiai įgyvendinta renginį!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: