Alaus vagis užfiksavo vaizdo stebėjimo kameros

Vilniaus apskrities policijos pareigūnai operatyviai sulaikė du vyrus, įtariamus alkoholio iš prekybos paviljono vagyste. Asmenis, įtariamus vagyste, užfiksavo miesto vaizdo stebėjimo kameros.

Šianakt apie 2 val. 40 min. sostinės policijos vaizdo kamerų stebėtojai per kameras pastebėjo, kaip Rotušės aikštėje, Didžiojoje g., Vilniuje, du įtartini asmenys, atitraukę laikino prekybos paviljono dureles, pateko į jo vidų ir galimai jį apvogę, šalinasi Šiuolaikinio meno centro link. Gavę pranešimą sostinės policijos patruliai operatyviai į jį reagavo. Nuolat palaikydami ryšį su budėtojais ir tikslindami informaciją, įtartinų asmenų paieška pagal nurodytus požymius buvo sėkminga – šalia vieno iš Rūdininkų g. namų pastebėti ir sulaikyti galimai vagystę įvykdę asmenys ‒ du vyrai (gimę 1977 m. ir 1997 m.) maišuose nešėsi daug alkoholinių gėrimų. Paaiškinti, iš kur gavo tiek alkoholinių gėrimų, vyrai negalėjo, jo įsigijimo dokumentų neturėjo ir pareigūnams nepateikė, todėl buvo rimtas pagrindas manyti, kad šį alkoholį vyrai pavogė būtent iš prekybos paviljono.

Įtariant vagyste, abu vyrai sulaikyti ir pristatyti į policijos įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.). Tas, kas atvirai pagrobė svetimą turtą arba pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, ryšių kabelių kanalų sistemą, saugyklą ar saugomą teritoriją, arba viešoje vietoje pagrobė svetimą turtą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) arba automobilį, arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: