Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-08-09

Ali Gadžijevas vesti laidą „Gardu Gardu“ patikės naujiems vedėjams

Po 7 metų gyvavimo eteryje pirmoji Lietuvoje konditerinė TV laida „Gardu Gardu“ netrukus pristatys naujus vedėjus. Laidą nuo pat įkūrimo vedęs Ali Gadžievas ir vėliau prisijungęs kulinaras Jean Luca Demarco teigia jaučiantys, kad ištikimų žiūrovų auditorijos pamėgtą šou pagaliau ryžosi patikėti kitiems. Apie juos netrukus bus pranešta viešai.

„Lietuvoje „Gardu Gardu“ tapo pirmąja konditerine laida. Kai daugelyje televizijos kanalų dar tik populiarėjo kulinarinės temos, mūsų dėmesys konditerijai daug kam tapo maloniu atradimu“, –  sako Ali Gadžijevas, laidos „Gardu Gardu“ sumanytojas ir pirmasis vedėjas.

Jis pasakoja, kad po kelių pirmųjų sezonų konditerijai skirtą laidą papildė italas kulinaras Jean Luca Demarco, o kasmet gausėjanti auditorija tapo geriausiu įkvėpimu kaskart ieškant naujų idėjų.

Saldėsių gamyba – linksmai ir žaismingai

„Nuo pat pradžių į konditeriją, o vėliau – į visą maisto gaminimą pasiūlėme žiūrėti šiltai ir žaismingai. Juk nuo to, su kokia nuotaika gaminami patiekalai, kasdien priklauso daugelio žmonių savijauta. Tikiuosi, kad mūsų laidos žiūrovams padovanojome linksmą ir džiaugsmingą požiūrį į maisto gaminimą“, –  prisimena Ali.

Ali pripažįsta, kad svarbiausiu laidos „Gardu Gardu“ laimėjimu laiko sutiktus žmones, su kuriais ir toliau  tikisi bičiuliautis ar plėsti verslą.

Paklaustas, kur dabar Ali planuoja nukreipti savo dėmesį, žinomas konditeris atsako turintis tris prioritetus – šeimą, tolesnę verslo plėtrą ir naujus projektus. Apie pastaruosius detalių kol kas neteikia, tačiau žada nenuvilti nei konditerijos fanų, nei augančios pirkėjų auditorijos.

Įkvėpimo populiarinti konditeriją suteikė kelionių įspūdžiai

Prieš dešimtmetį iš ilgos kelionės po Europą grįžęs A. Gadžijevas nusprendė, kad konditerijos kūrimas Lietuvoje turi neribotų galimybių.  Buvęs „virtuvės mitu griovėjas“ A. Gadžijevas kone visą šeimą įtraukė į „ALI Šokoladinės“ plėtrą ir vieną po kitos atidarė parduotuves geriausiose Vilniaus bei Kauno vietose. Ali taip pat yra belgiško šokolado „Callebaut“ ambasadorius Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje veikiančios trys šokoladinės ir internetinė parduotuvė turi aiškią viziją – būti moderniausia aukštosios konditerijos įmone Baltijos šalyse.

„Konditerija Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse turi neribotų galimybių, todėl nusprendžiau daugiau laiko skirti tolesnei šio verslo plėtrai“, – planais dalinasi Ali. Jis teigia, kad į kitus tikslus susitelkęs ir geru bičiuliu tapęs laidos partneris Jean Luca, kuris taip pat nebepasirodys naujajame „Gardu Gardu“ sezone.

„Naujiems laidos vedėjams linkiu kūrybiškumo ir neišsenkančių idėjų kaskart kurti naują, įtraukiančią laidą“, – taria Ali ir kviečia sekti laidos naujienas ir jau netrukus susipažinti su naujais „Gardu Gardu“ veidais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: