Alinai Rancevai miesto mero sveikinimai

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir Savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis pasveikino ir įteikė padėką Alinai Rancevai už 2019 m. pasaulio ultratriatlono čempionate iškovotą I vietą.

„Sveikiname pasiekus aukštą sportinės karjeros rezultatą. Linkime ir ateityje siekti užsibrėžtų tikslų bei pergalių. Sėkmės sportiniame ir asmeniniame gyvenime“, – sveikindamas sportininkę linkėjo meras R. Račkauskas.

Sportininkė puikiai pasirodė šiame pasaulio čempionate ir įveikė distanciją per 25 val. 44 min. 30 sekundžių. Panevėžietė ne tik iškovojo pirmąją vietą moterų grupėje, bet aplenkė ir septynis čempionate startavusius Lietuvos vyrus. Tarp visų čempionato dalyvių A. Ranceva finišavo vienuolikta.

Pasaulio ultratriatlono čempionate, vykusiame Panevėžyje pasiektas naujas pasaulio rekordas. Tai padarė sportininkas iš Lenkijos Robertas Karas, distanciją įveikęs per 18 val. 44 min. ir 38 sekundės.