Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-05-27

Aliona Ušanovienė: Gėlių pasaulis ir sunkumuose dovanoja pasaką

Gėlių salonas  Glamelija ne tik išgyveno, išliko ir išsaugojo savo komandą griežtojo karantino metu, bet ir tikisi plėsti veiklą, turi naujų sumanymų.   Žinoma veiklos atnaujinimas, susijęs su rizika ir nerimu. Didžiausias floristų  rūpestis, kad nekiltų nauja susirgimų banga, galinti nunešti viltis, sumanymus ir net veiklos ateitį.  Tikimės, kad salonų skintos gėles, jų vazonėliai  ir toliau teiks džiaugsmo, pagyvins namų interjerą ar šventės erdvės aplinką. Apie gėlininkų komandos planus ir rūpesčius kalbamės su Glamelijos vadove Aliona Ušanoviene.

Atskleiskite, su kokiomis nuotaikomis atidarėte salonus? 

Buvome labai pasiilgę darbo, mūsų pirkėjų, užsakymų. Neslėpsiu, atsidarėme su nerimu. Viskas labai greitai keičiasi, nežinojome, kuriam laikotarpiui atsidarome.

   Kaip pasikeitė klientų poreikiai, perkant gėles? 

Jeigu anksčiau nesukeldavo jokių problemų asmeniškai pasveikinti žmogų, tai dabar vis dažniau žmonės pasirenka bekontaktį gėlių pristatymą ir sveikinimą, bet mūsų klientai visada labai profesionalūs ir turintys labai gerą skonį.

  Kokios gėlės tiek skinamos tiek vazoninės šiuo metu ant bangos? 

Šiuo metų ant bangos sezoninės gėlės – tulpės ir bijūnai. Pavasarį vis dažniau praleidžiame lauke – sode, terasoje, tai žmonės pasirenka vazoninius augalus, kuriais gali grožėtis lauke, išsodinti juos.

  Kaip kurti jaukumą karantino metu namuose?

 Kartais užtenka ir vieno žiedo ar vazoninės sezoninės gėlės gerai nuotaikai, jaukumui namuose. Pavasarinių gėlių ir šakelių puokštė suteiks geros nuotaikos. Gražiausias gėles galite užsakyti mūsų e. parduotuvėje  www.glamelija.lt

   Papasakokite, kaip pasikeitė įmonė karantino metu? 

Didelių pokyčių nėra, mes ir toliau siūlome klientams mūsų išskirtines gėlių dėžutes ir didelį skintų gėlių asortimentą. Padaugėjo užsakymų gėlių pristatymui, mūsų kurtas puokštes ir kompozicijas pristatome Vilniuje ir Vilniaus rajone.

   Artėja tėvo diena kokių naujienų tikėtis? 

Dabar nusipirkti gėlių dėžutę ar puokštę bus dar patogiau, nes išsirinkti galima mūsų neseniai atidarytoje elektroninėje parduotuvėje. Tėveliams siūlome gėlių dėžutes su gėlėmis ir saldumynais ar vaisiais.

    Kada galima tikėtis ir trečio gėlių salono atidarymo? 

Trečią saloną, kuris yra Santariškių rajone, planuojame atidaryti iškart po karantino. Be to mes ne tik, kad atidarysime saloną, bet ir įsikursime šią vasarą naujame mieste – kokiame – tegul lieka paslaptis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: